Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » 25-35 közötti leszbikusok!Szám...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25-35 közötti leszbikusok!Számotokra izgató, ha egy nő még szűz vagy inkább pont fordítva?

Figyelt kérdés

2020. szept. 14. 11:03
A kérdező szavazást indított:
Izgató, hogy én lehetek az első szexpartnere.
Nagyon nem jönne be.
Semleges.
31 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Egyszer mindenkinek el kell kezdeni valahol. Az első időben sokat bénázik az ember, meg nem mer dolgokat, de ez a kapcsolat része, ha úgy alakul, nem zavar.
2020. szept. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

#1

Nem biztos, hogy nem mer dolgokat.Vannak bevállalós szüzek is. ;) Itt inkább az érintetlenségem van a hangsúly, hogy izagtó-e, hogy Te vagy neki az első. :D

2020. szept. 14. 11:06
 3/10 A kérdező kommentje:
érintetlenségen*
2020. szept. 14. 11:07
 4/10 anonim ***** válasza:
97%
Már volt ilyen kérdésből néhány... teljesen semleges, a másik fél személyisége, a vonzalom számít, ha az megteremti a szimpátiát, azt követően vágyat akkor megtörténik amivel kiteljesednek az érzések.
2020. szept. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Azért jelenthet pluszt.Számomra legalábbis izgalmas lenne, ha az első lehetnék annak, akit annyira kívánok.(Ha meg szerelmes vagyok, akkor meg pláne.)
2020. szept. 14. 11:59
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Számomra kifejezetten izgató lenne! Még inkább odafigyelnék és próbálnám a legjobbat kihozni a dologból!(:
2020. szept. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%
Azt hittem a szűz izgi gondolkodás csak a hapsiknál van meg.
2020. szept. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#7

Ami izgalmas az mindenhogyan izgalmas mindegy, hogy nő vagy férfi vagy, illetve a párod neme sem "számít". ☺

2020. szept. 14. 13:21
 9/10 anonim ***** válasza:
60%
Úgy értem, ez visszataszító "jelölési" vágy, hogy az övé volt először, a nőkre nem jellemző.
2020. szept. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Milyen "jelölési vágy"?!Egyáltalán nem erre gondoltam, de ezek szerint te sem voltál még odáig egyetlen nőért sem!

De persze, ha az adott nő már nem szűz az nem gond, de ez pluszban izgalmat ad, így értettem!😶😶

2020. szept. 14. 14:23

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!