Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus/biszexuális lányok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus/biszexuális lányok, ti hány évesen és hogyan jöttetek rá hogy a saját nemetekhez (is) vonzódtok?

Figyelt kérdés
2020. szept. 24. 14:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
14 éves voltam mikor rájöttem,hogy biszex vagyok.
2020. szept. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%

5-6 évesen már egyértelmű volt, a korombeli lányoknak udvaroltam, a mesékben a hercegnők tetszettek, de igazán még nem tudtam hogy hívják ezt.


13-14 évesen már kezdtem pedzegetni, hogy ezzel nem minden nő van így.


Igazán identitástudatom olyan 16 éves koromtól volt.


30 / n

2020. szept. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én biszexuális vagyok. Már általános iskolában is éreztem magamon. Nem voltam szerelmes lányba úgy igazán egyik lány sem tetszett, de megnéztem jól a feneküket, a hajukat, alakjukat viszont ekkor még általános iskolás voltam és azt hittem ez normális és a többi lány is ezt csinálja csak nem beszélnek róla. Illetve esténként elalvás előtt volt, hogy meztelen női testet képzeltem el magam elé. Aztán 16 évesen vonzódni kezdtem az egyik lányosztálytársamhoz sőt talán szerelmes is voltam. És tulajdonképpen 16 évesen tudatosult bennem, de előtte is bennem volt csak nem figyeltem oda a jelekre.
2020. szept. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
98%

Én se nem leszbi, se nem biszex nem vagyok. Pánszexuálisnak vallom magam, ebből adódóan nekem kicsit sok időbe telt ezt felismerni ^^". Külsőleg sosem vonzódtam lányokhoz(összességében külsőleg a fiúkhoz sem), de igazán belsőleg sem találkoztam olyan lánnyal aki felkeltette volna az érdeklődésem. Ezáltal meglehetősen sokáig heteroszexuálisként gondoltam magamra. Aztán jött ő...Egy lány aki fenekestül felborította az életem és segített ráébredni, hogy nem azért nem vonzanak a nők,mert nem tudok hozzájuk vonzódni,hanem mert nem találtam meg azt aki úgy megfog. Végül is pasiknál sem vonzódtam akárkihez, sőt...

Nos ez nekem közel 25 évembe telt :)

2020. szept. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
15 évesen beleszerettem az egyik legjobb barátnőmbe :)
2020. szept. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%

Kalandom volt 8-11 évesen kb...akkor meg csak sejtettem

Utanna 15 évesen beleszerettem a legjobb baratnőmbe.innen egyértelmü volt már

2020. szept. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
Bennem már 15 éves koromban is megjelent, de nem tudtam, hogy mi ez, aztán igazán csak most kezdem ezt tudatosítani magamban 19 évesen, hogy a saját nememhez is vonzódom.
2020. szept. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Általánosban egy barátnőm futólag megjegyezte, hogy "ha tetszenének a lányok, biztosan veled jönnék össze" és akkor gondolkoztam el a dolgon először egy kicsit, nyilván picit erősebben, mint egy heteró tette volna (:D) de igazából nem voltam olyan közegben, ahol ez kibontakozhatott volna, nem is nagyon foglalkoztatott senkit a téma a baráti körömből, sose került szóba ilyesmi, úgyhogy másfél évre kb félre is tettem a témát. Majd 16 évesen egy házibuliban összesmároltunk az egyik barátnőmmel, eléggé kellemes volt az élmény, és másnapra nagyjából le is tisztázódott bennem a dolog. Azóta nem kérdőjeleztem meg egy pillanatra sem, hogy biszexuális vagyok:))
2020. okt. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
13 évesen kezdtem azt gondolni, hogy biszex vagyok, 14 évesen jöttem rá, hogy leszbikus vagyok. De már 4-5 évesen is össze akartam házasodni egyik lány ovistársammal.
2020. okt. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
18 evesen
2020. okt. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!