Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mit csináljak hogy ne nézzenek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy ne nézzenek leszbinek?

Figyelt kérdés

Sok férfi es nő néz full leszbikusnak, a problémám viszont az, hogy a férfiak vonzanak igazán.

Mit csináljak, hogy ne nézzenek kurvának, de azért látszódjon a preferenciám miközben jól érzem magam?



2020. szept. 26. 08:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
17%
Akkor ne nézz ki úgy mint egy leszbi... ennyi. Nem nagyon értelek..
2020. szept. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Noren1989 ***** válasza:
100%
Mi a konkrét probléma? Mondtak valamit a fricik, h miért vagy lezbis?
2020. szept. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Nem, szerintem az lehet az oka hogy ocsmany a fejem.

Próbáltam már csajosan öltözködni de nem hozott változást úgyhogy leálltam vele és maradtam a farmer-pólónál.

Ékszert nem hordok mert félek hogy elhagyom a kezemre valót meg nehéz is találni mert nagyon kicsi, nem is találtam eddig jó méretű karkötőt.

Sminkelni nem szoktam mert nem értek hozzá meg nem akarok arra is egy csomó percet szánni az életemből minden nap - hogy aztán ugyanúgy hányinger legyen a fejem amikor lemosom.

Nehéz a téma mert amikor ismerősöket kérdezek próbálják "szépíteni a dolgot" de emiatt nem nagyon van ötletem mit tehetnék...

Inkább ilyen általános érvényű tanácsokat várnék (már ha ilyen van) hogy mi az amitől a férfiak többször próbálkoznak a lányok pedig kevesebbszer.

Képet nem küldök, hiába kérték privátban.

2020. szept. 26. 09:13
 4/15 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem nem kifejezetten az ocsmány fejeddel vagy az öltözködéssel van a baj, hanem hogy nem sok nőiességet fedeznek fel a viselkedésedben sem. Ezen csiszolj, mert lehet valami tuskó tramplinak néznek.

Bocs a nyers stílusért.

2020. szept. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Noren1989 ***** válasza:
18%

Akkor max pajtinak lennél jó, nem dugàsra 😅 viccet félretéve, te nőiesnek érzed magad így? Mert az öltözködésed kb hatàreset, de ha nincs kisugàrzàsod sem...


Ja igen, ahogy leírtad magad, úgy képzeli el a legtöbb hetero férfi a butch leszbiket.

2020. szept. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Lehet hogy tényleg trampli vagyok, tudom hogy gáz de ez eddig eszembe se jutott :D

Hát utánaolvasok a dolognak, változtatok, aztán meglátjuk mi lesz ebből, a tippet köszönöm azért előre is.

2020. szept. 26. 09:33
 7/15 A kérdező kommentje:

Én lányosnak érzem magam egyébként, de eddig igazából bele sem gondoltam mi igazán nőies egy nőben, abszolút fogalmam sincs róla.

Eddig azt hittem elég ha van 2 mellem (✔) meg egy pin.m (✔), főzni meg fésülködni szeretek (ezek lányos dolgok) de tény hogy a "bájos" vagy "kecses" kifejezéseket nem használnám magamra, azt se tudom hogy kell olyannak lenni.

2020. szept. 26. 09:48
 8/15 anonim ***** válasza:
87%
Nálunk is a munkahelyen van egy lány akit csak “fiú-lánynak” hívunk. Elmondása szerint ő is a másik nemhez vonzódik. Ami nála probléma kinézetre a rövid haj nadrág fiús póló. Messziről ránézel mintha biztos leszbikus lenne. Kiváncsi vagyok veled mi lehet a baj?
2020. szept. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
76%
Legalább a bőrödet ápold, körmöt ne tövig vágd, legyen alakja neki, mellé sima átlátszó körömlakk.Sminkhez se kell túl sokat gondolni, szempilla spirál, ha halvány a szemöldököd akkor szemöldök pomádé, ha nem akkor használj átlátszó szempilla spirált rá.Ruhákból próbálj más színeket vagy legalább más szín kombinációt.Füllbevalókat nehéz elhagyni, van amivel aludni is lehet.Ne hordj túl bő dolgokat, semmi kockás, haj stílusból is van ami rá segít.Engem régebben mindig leszbikusnak hittek.Az arcod formája is rásegíthet erre, a legférfiasabb arc típus az " négyzetes", ha ilyen arc formád van.Ne válazd el a hajad középen, semmi frufru, max oldalt, de annak a hosszúsága is legalább állig érjen.Testalkat is rá segíthet, ha a mellbőséged, derakad, csípő méreted nagyon hasonló akkor azt is férfiasnak veszik.Haj stílussal is tudsz nőiesebb lenni.A viselkedésedet is elemezhetnéd, az alap test beszéded milyen, itt is vannak bizonyos férfiasabb.Ahhoz hogy nőies legyél idő kell valamilyen szinten, ha Annyira nem érdekel a dolog, hogy 10 percet szánj rá napi szinten tényleg zavar igazából?
2020. szept. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
28%
Nagyon egyszerű: szedj fel egy pasit, és kész.
2020. szept. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!