Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, milyen érzés volt,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen érzés volt, mikor először megérintettek, kielégítettetek egy másik nőt? Milyenek voltak a testi reakciói azt figyeltétek,vagy csak azzal voltatok elfoglalva, hogy mindent jól csináljatok?

Figyelt kérdés
Nektek milyen volt, mikor először élveztetek el egy másik nő által?

2020. jún. 9. 12:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Baromi esetlen volt.


Az alap kipattogott-e a bőröm meg hova rakjam a lábamat után egyre jobb

2020. jún. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mikor ott megérintettem végig az arcát figyeltem, ahogy az élvezettől megváltozott és fel-fel húzogatta a szemöldökét, majd aprókat nyögdécselve élvezett el. Szóval elég jó érzés volt. Persze közben arra is figyeltem, hogy mindent úgy csináljak, ahogy neki jól esik.

Mikor először élveztem el más által az jóval később történt, ugyan is ezzel problémáim voltak sokáig. Végül találtam egy megfelelő partnert, aki kellő odafigyeléssel kihozta belőlem a dolgot. Nagyon meglepődtem és iszonyú jó érzés volt.

2020. jún. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
93%
Nem vagyok lezbikus, de kipróbáltam én élégültem ki előszőr...
2020. jún. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó volt! Tapasztaltabb volt mint én, tapintatos, és figyelmes volt. Hihetetlen volt számomra hogy milyen csodás volt a gyönyörhöz vezető út, és amikor rámtört az orgazmus, maga volt a csoda. Még sose éreztem magam oylan jól. Kértem is a repetát! :-)
2020. jún. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!