Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusok technikailag...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok technikailag szüzek vagytok?

Figyelt kérdés
Nálatok miből áll a szex?
2020. szept. 29. 09:07
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
12. Jó te reménytelen vagy.
2020. szept. 29. 12:01
 12/20 anonim ***** válasza:
57%

Pont te mondod:)

Nézz magadba.

2020. szept. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
84%
Hagyd el ezt a szűzhártya témát, addig szűz mindenki, míg az első szexuális együttléte meg nem történt. Pont
2020. szept. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
80%

Nem a szűzhártya szakadása (ami nem szakadás konkrétan, mert van rajta lyuk, hiszen ott távozik a menstruációs vér) a szüzesség elvesztése.


Aki lovagol pl (de sok más dolog is okozhatja) neki is "szakadhat" a szűzhártyája, de attól még szűz marad.


A szüzesség elvesztése az, amikor először fekszel le valakivel.

2020. szept. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
88%
Csak hogy a kérdésedre is kapj valami választ, a műfasz is ugyanúgy,,átszakítja'' a szűzhártyát mint az igazi. Ja meg persze az ujjak is.
2020. szept. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Sportolás közbe is kiszakadhat a szűzhártya. A logikád szerint akkor ha valakivel ez történik, de nem feküdt le senkivel, akkor ő már nem szűz?

De felesleges ezen rugózni, túl van misztifikálva ez a szüzesség. Ez csak egy szó, nincs semmi jelentősége.

Plusz ha a szüzesség elvesztése alatt kizárólag a pénisz vaginába való behatolását értenénk, akkor a leszbikusok és meleg pasik inkább örökre szüzek maradnának.

2020. szept. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, átszakadhat ujjtól és felcsatólhatóssal is. Nem értem miért olyan hihetetlen ez. Szóval nem, a leszbikusok sem maradnak szűzek (kivéve aki egyáltalán nem fekszik le senkivel sem élete során).
2020. szept. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
80%
Érdemi választ nem érdemel a "kíváncsiság" címszó alatt feltett kérdése, nem is értem, minek fárasztjátok magatokat vele. A következő az lesz, hogy pontról pontra számoljunk be róla, hogy történik, aztán majd írogathat privátban.
2020. szept. 30. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
79%

Nem volt fáradtság leírni ezt a két mondatot, te többet kommenteltél nálam.

Privátokra nem szoktam válaszolni, úgyhogy felőlem írjon bárki nyugodtan.

2020. szept. 30. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
49%
Én hüvely beöntést csináltam irrigátorral első szex előtt és akkor történt meg.
2020. okt. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!