Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A top lányok miert nem engedik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A top lányok miert nem engedik hogy a parjuk kicsit ott érintsek oket?

Figyelt kérdés

2020. okt. 1. 17:46
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Kérdezd meg tőlük... s ne általánosíts. Mindenki más úton indult, s jutott el ahol tart. Hogy kinek milyen volt az útja amiből kialakult hol tart eltérő. Szóval van aki nem engedi, s van aki meg egyenesen vágyik is rá, ne általánosíts.
2020. okt. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Ez hülyeség. Attól hogy van egy ilyen réteg még nem igaz ez mindenkire. A top az írányító félt jelenti, de nem szélsőségekre kell gondolni.
2020. okt. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%

Az eddigiek is jó válaszok, de mégis milyen kérdés ez? Ha valaki nem akarja, hogy megérintsék, akkor ki az az erőszakos barom, aki erőlteti?

És miért kell ezt magyarázni? Mert nem akarja és kész. Nem tetszik, keress mást.

2020. okt. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
40%

Nekem mind engedte. XD Ismerkedeskor kozoltem, hogy hat szex az nalam kolcsonos, hogyha o ugy nem, akkor hagyjuk. Nem akartak annyiban hagyni. 😅

Egyebkent sokan transzok kozuluk, talan azert.

2020. okt. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
Hát én biztos engedném de eddig olyanokat fogtam ki akik nem is próbálkoztak, csak élvezték amit csinálok.
2020. okt. 29. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
utolsó: de milyen okból "biztos hogy nem engednéd" ha szabad kérdeznem? :)
2020. nov. 14. 10:24
 7/7 anonim ***** válasza:

#5 vagyok

Elsőre nem biztos hogy hagynám de nem tudok olyan indokot hogy soha. Inkább csak úgy nem ha a másik nem akarja vagy ha felettem akarna lenni akkor eleve nem működne.

2020. nov. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!