Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hol keressek korombeli leszbik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol keressek korombeli leszbikus, vagy biszex lányt?

Figyelt kérdés

Ti hol találtatok egymásra? Olyan nehéznek érzem ezt, nem tudom hol keressek:(


18 biszex lány



2020. okt. 11. 00:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Engem is csak egy hajszál választ már el tőle....><
2020. okt. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, csajok. Én nem aggódom emiatt. Talán azért, mert a hobbimat és az érdeklődési körömet sok meleg vagy langyos csajszi is űzi-hajtja. Ahhoz hozzácsapva egy kis nyitottságot és bő adag humort, szerintem viszonylag könnyen találnék párt, barátokat. Ha jelenleg nyitott lennék ilyesmire.


De ezt tudnám tanácsolni neked is, hogy az érdeklődési körödnek megfelelő fórumokon bukkanj fel vagy járj el ilyesmi közösségekbe.


És semmiképpen se erőltesd a párkeresést. Legyen az elsődleges cél egy jó beszélgetés és egy kis szórakozás, a másodlagos pedig a barátszerzés. Onnanstól pedig bármi kialakulhat.

2020. okt. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
100%
Egyetértek. Én is teljesen esélytelennek látom, főleg azt hogy valaki komolyat is keressen. De bízom benne, hogy azért még akad.
2020. okt. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Fruzs33 ***** válasza:
100%

Szia.

Én is egyetértek az előttem szólókkal.(több éves tapasztalatom van nekem is)

Nehéz olyat találni,aki nem pár 'légyott-ot' akar oszt hello.

Gyanítom,hogy ezek között is jó pár kíváncsi hetero van,aki csak ki akarja próbálni.

1-szer 2-szer én is belecsúsztam ebbe,mert vágytam rá.

Viszont az öreg hibám,hogy görcsösen kerestem,és akartam.

Pont annyi idős voltam,mint te,amikor úgy döntöttem,hogy nem görcsölök rá.Facen beléptem egy olyan csoportba,mint amit te leírtál itt. Azt sajnálom,hogy letiltott a Tündér,mert ott találtam egy kedves lányt,akivel megértettem magam.

Előző héten akadt egy nő,aki görcsösen rám volt állva(intim képek,hívogatások) ez sem jó.

Viszont nem adtam fel a reményt.

Bízom benne,hogy akadnak még olyanok,akik komolyat keresnek.

20/L

2020. okt. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

#14


És amellett,hogy az illető komolyat keres,elfogad olyannak,amilyen vagyok,megért,és őszintén szeret...

Akivel fél szavakból is....

Hm.

2020. okt. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Irj

16/l

2020. okt. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!