Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus nők, ti vállalnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus nők, ti vállalnátok ilyen módon gyermeket?

Figyelt kérdés

Úgy, hogy egy meleg férfitól esnétek teherbe (nyilván a nemi aktus megkerülésével, például fecskendő használatával) és miután a gyermek megszületett megosztva nevelnétek őt. Vagy például úgy, hogy az első után még egy gyermek kerüljön a képbe, és az első gyermek nálatok, a második a meleg párnál nevelkedne.

Az imént említettek szerintem azért előnyösek, mert így az apuka személye ismert és egyszerűbb, mint például külföldről spermát beszerezni.



2020. nov. 11. 18:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
15%

#10 Attól hogy téged így neveltek még van aki normális gyerekneveltetést kapott a "normális" hetero szüleitől, nem a saját (egyébként elég szomorú)

tapasztalatodból kéne általános következtetést levonni ;)

2020. nov. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
93%
Egy szóval sem mondta hogy őt így nevelték fel és nem is általánosított. Látom hogy ki akarod forgatni a szavait, de elég béna vagy ebben.
2020. nov. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm 12-es! :)


#11: Ponthogy szerencsésnek mondhatom magam, hiszen szerető hetero szülőkkel nőttem fel - úgy, hogy én meg leszbikus vagyok, és ezt ők is tudják és cseppet sem zavarja/érdekli őket. A saját boldogságom a fontos, ezt mondták. Barátnőmet is nyugodtan bemutathattam nekik, kedvelik őt.

Nem akartam általánosítani, nem ez volt a célom, tényleg ne forgasd ki a szavaimat. Viszont környezetemben sajnos láttam példát az olyan nevelésre amiről beszéltem.. És sajnos elég gyakori probléma ez. Igazából csak abból van elegem, hogy ebben a fél évszázaddal lemaradt országban még mindig ez a többségi vélemény, hogy egy meleg pár micsoda szentségtörés hogy gyereket akarnak nevelni. Erre mondtam azt, hogy akkor jobb lenne egy hetero családban felnőnie ahol meg a szülők egymást és őt is kicsinálják? Gondolom így is rávágnád, hogy igen, mert hát legalább heterok a szülei... ezt tartom undorító hozzáállásnak.

2020. nov. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
92%
#13 hagyjad, nem érdemes vitatkozni vele
2020. nov. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
75%

Akkor hagyd el a gyakori kérdéseket, mert az internetet sem a természet törvényei teszik lehetővé.

Amúgy a melegek legálisan tudnak örökbe fogadni heterok által kidobott gyerekeket. Hol itt a gond? Ha már a drága hetero szüleik lemondtak róla. Minél többen tudnak örökbe fogadni, annál kevesebb gyerek marad árva.

Te meg nem tudsz ez ellen mit tenni, csak itt vergődsz a gyakorin. Na ez a szar ügy.

Senkit sem lehet befolyásolni hogy melegből hetero vagy heteroból meleg legyen. Gyereket sem. A melegeket is heterok nevelték, mégsem lettek heterok. Ha hülye vagy egy témához ne okoskodj.

2020. nov. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!