Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ezekben a covidos időkben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezekben a covidos időkben hova mennétek randizni lány-lány párként?

Figyelt kérdés

Igazából nincs senkim, se kiszemeltem, csak elgondolkodtam, hogy hol is lehetne randizni mostanában, ha nem akarunk szét fagyni. Ha esetleg valakinek van egy jó ötlete, akár elmehetünk együtt is, ha kölcsönös a szimpátia.. :D


25/L



2020. nov. 17. 18:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Sétálni, túrázni. Most máshova nem lehet. Minden zárva, nem ehetsz ott, nem ülhetsz be csak maszkba, az meg nem élvezetes
2020. nov. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Autóban,
2020. nov. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
Zárt helyet most nem nagyon tudok elképzelni.
2020. nov. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%

Konkrétan sehova. Én pont most randizgatok egy lánnyal és ha nincs saját lakásod, maradnak a proli megoldások, kuncsorogva egy kis melegért a váróban vagy valahol 😀

Elég ergya dolog, szóval én is várnám az ötleteket, ha van valakinek.

2020. nov. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%
Sehova
2020. nov. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
42%

Ha nincs senkid, akkor orulj es ne ismerkedj most... szeptember ota ezt mondom a barataimnak azt nem egy szivta meg emiatt mar korabban. 🤦🏻‍♀️ Fejlodj, epulj, par honap es jobb lesz a helyzet, majd akkor lehet ismerkedni, randizni.

En elso randival varnek most.

Amugy en alapjáraton kinti randikat szoktam, kirandulasokat, de ha Ausztriarol masolunk akkor hamarosan teljes kijarasi tilalom jon. 🤷🏻‍♀️

2020. nov. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%
Attól is függ, hol élsz.
2020. nov. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
51%
Attól függ
2020. nov. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Pesten élek.
2020. nov. 17. 19:35
 10/11 anonim ***** válasza:
65%

Nekem minden randim sétával kezdődik.

Gyakorlatilag bárhol,ennek a városnak sok szép pontja van. Gellért hegy, Margit sziget, Város liget. Normafa,stb. Esteleg maga városrész hozzád vagy hozzá közel.

2020. nov. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!