Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Így a járvány helyzet mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így a járvány helyzet mennyire nehezíti meg az ismerkedést számotokra? (Leszbikus)

Figyelt kérdés

2020. dec. 5. 19:52
1 2
 11/13 AyLoona ***** válasza:

Szia. 22 éves, leszbikus lány vagyok. Régóta gondolkodtam már azon, hogy miért nem sikerült még úgymond rengeteg próbálkozás után sem "társat" találnom, talán velem lenne a gond, annyira különc lennék, hogy ennyire kilógok a sorból, hogy senkit sem érdeklek, semmi sem jön össze? Hmmm...



Nekem a legritkább személyiségtípusom van, azaz INFJ, ami az emberek 1%-ának van. Talán ez is közrejátszik.



Sosem voltak igazán barátaim, sőt a mai napig nincs még az sem, akivel chatelhetnék, teljesen "az elmémbe vagyok zárva: úgymond.. a saját kis világomban élek, elszigetelve a társadalom és világ felszínes dolgaitól.


Ha van kedved, vagy bárkinek ebben a nehéz időszakban ugyebár COVID-19.. írj nyugodtan privátban és beszélgethetünk :)

2020. dec. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 AyLoona ***** válasza:
100%

Barna hajú, barna szemű, fitten sportos testalkatú lány vagyok. Emellett INFJ a személyiségtípusom, szóval elég különc vagyok, ami az átlagot illeti. Eléggé introvertált, rajongok a K-POP-ért, emellett régebben vágdostam magam és Borderline személyiségzavarom van a dokim szerint. Nincsenek barátaim, ismerőseim, sem Facebook fiókom. Véleményem szerint ott, mint általánosságban a világban csakis a felszínesség megy és nem pedig a valóban értékes dolgokra megy a hangsúly.. eléggé spirituális személy vagyok, mondhatni nem egy "tucat tipika"..



De nagy titkos vágyam, hogy legalább egy internetes barátra leljek, ha nem is barátnőre, mert mélyen legbelül eléggé magányos vagyok :(



Ha gondolja bárki, írjon rám nyugodtan privátban, remélem azért sikerül a hibáim ellenére is megértésre és egy kis beszélgetésre találnom valaki személyében :''')

2020. dec. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

én is szívesen ismerkednék ha úgy alakul.

26LL Bp

2020. dec. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!