Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Így a járvány helyzet mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így a járvány helyzet mennyire nehezíti meg az ismerkedést számotokra? (Leszbikus)

Figyelt kérdés

2020. dec. 5. 19:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
Hát igazából anélkül is nehéz volt, de így szinte lehetetlen számomra.
2020. dec. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%

Számomra nem sok minden változott. Általában online ismerkedem, legalábbis próbálok. De többségében csak idiótákkal akadok össze, ezen a COVID se nem rontott, se nem javított.

Jórészt olyanokkal vannak tele a társkeresők, akik egyéjszakás kalandokra vágynak, én meg a komoly kapcsolatok híve vagyok, úgyhogy igen, nehéz rendes lányokkal ismerkedni.

2020. dec. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
51%
A kovid alatt volt egy kapcsolatom és megismertem valakit, aki bele is fogok szeretni ha ez így halad :)
2020. dec. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%
Én offolom most az ismerkedést egy időre, bár nem csak a covid miatt.
2020. dec. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%

Online ismerkedtem eddig is, vagyis próbálkoztam, de nagyon kevés sikerrel. Mindenki azt várja, hogy én kezdeményezzek, ezt sokszor meg is teszem, de aztán elakad a beszélgetés, mert alig válaszolnak, visszakérdezni meg szinte senki sem szokott, pedig nem hinném, hogy annyira rossz fogás lennék.

27/l

2020. dec. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%
Nagyon... nem találkozol csak a környezeteddel, nincsenek bulik, partik, szórakozóhelyek semmi ahol ismerkedni lehet. Ja, persze van a net... az meg vicc kategória.
2020. dec. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

ma 21:22


Magamra ismertem... :/

Nálam is mindig akad iylen, de ha én nem írok 1 hónapig, akkor ők sem, de viszont ha 1 hónap után rákérdezek hogy mi a helyzet stb.. akkor meg én vagyok a ku*va mert "hanyagoltam őket" és letiltanak, de olyan is akadt aki flegmán bevágta hogy "Neki nincs ideje minden nap pötyögtetni a telefonját"..

Ja persze... a sztori meg lebuktatta őt, hogy jószerivel egész nap és majdnem percenként oztott meg valamit.


L

2020. dec. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
72%

*osztott meg valamit


Bocsi elírtam xD

2020. dec. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
4%
Védekezés nélkül eddig is necces volt. De COVID idején a lehető legnagyobb felelőtlenség egymas kinyalása/megujjazása.
2020. dec. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
75%
#9-es és azt elárulnád hogy védekeznek a leszbikusok? :D (azon túl hogy nem fűvel-fával)
2020. dec. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!