Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Vannak leszbikusok az állatorv...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak leszbikusok az állatorvosi egyetemen? vagy ott nem szokás felvállalni?

Figyelt kérdés

Jövőre oda megyek leszbikusként és érdekel egy belsős véleménye erről, hogy mégis mire számítsak

Köszi előre is!



2020. dec. 6. 17:51
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
És miért szeretnél "házon belül" ismerkedni?
2020. dec. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem az ismerkedés miatt érdekel első sorban, hanem hogy mennyire néznek ki valakit ha felvállalja. nem szivesen relytegetem
2020. dec. 6. 17:54
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Nem akarok genyó lenni, de a helyesírásod miatt előbb ki fognak nézni, mint a szexualitásod miatt. Egyetemre mész, szedd össze magad.
2020. dec. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem leszbikusok, biszexek, melegek mindenhol vannak. Csak nem lehet kulsore megmondani.


Nem hiszem, hogy elitelnenek.

2020. dec. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
Azért előre kijelenteni hogy oda fogsz járni szeptembertől elég bátor, mivel rettentő magasak a pontok, tanulj, készülj és majd eldől. :) Ezzel ráérsz szerintem később is foglalkozni.
2020. dec. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%
*ponthatárok
2020. dec. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hat nyilvan. csak manifesztálom. most is kémiázok. csak ugy eszembe jutott ezert kivancsisagbol megkerdeztem
2020. dec. 6. 18:37
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
ilyen helyesírással egyetemre??????? vicc.
2020. dec. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Van több meleg évfolyamtársam és más évfolyamokról is tudok egy-két embert. Kérdés, hogy mit értesz felvállalásnak. Engem mondjuk nem zavar, ha valaki az (egy ideig zavart, de mivel baráti körben is van, ezért túltettem magam rajta), de ha valaki a homlokára írja, vagy hangoztatja az már igen. Magánügy. Nem tetszik, amikor valaki egyenlőbbnek érzi magát ettől, vagy ezzel keresi a figyelmet. Ugyanúgy ahogy a volt párommal én is elvonultam ha pár nyugodt és meghitt pillanatot szerettünk volna (ölelés-csók) úgy én is elvárom, hogy mások ne előttem csinálják ezeket, mert nem tartozik rám és nem is vagyok rá kíváncsi.

Egy buli más téma. Persze ott is félre lehet vonulni, de oda mindenki lazulni megy, és nem fogja magát ezen idegesíteni (szemben mondjuk egy óra szünetében, amikor engem zavar ha a másik smaciját kell néznem).

De persze vannak olyanok is, akiket minden zavar, velük nem kell erőltetni a dolgot, lesznek elegen, akik természetesnek veszik. Csak tényleg ne azt csináld majd (szerintem), hogy boldog-boldogtannak hangoztatod, mert egyrészt a pletyka különösen gyorsan terjed, másrészt nagy részét úgysem érdekli és csak értetlenül fog állni, hogy ezt neki most miért kell tudnia. A szűk baráti körödnek persze simán elmondhatod (de ez is majd jön magától egy beszélgetésben), emiatt nem leszel kirekesztve. :)

Remélem tudtam segíteni!

2021. febr. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!