Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogy álltok egy lánykéréshez?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy álltok egy lánykéréshez?

Figyelt kérdés

Mo.-on nem legális a meleg házasság, de mint jelkép megkérheted a barátnőd kezét. Ti ezt mennyire vennétek komolyan? Meg érdemes ilyet csinálni, szerintetek? Sokat gondolkodtam ezen, hogy majd esetlegesen a jövőbe megkérjem a barátnőm kezét.

Mielőtt összejöttem volna vele egyáltalán nem gondolkodtam házasságba vagy lánykérésébe, de egyre jobban tetszik 😅. Van valakinek esetleg tapasztalata ilyesmibe? Ha igen mesélnél róla esetleg? Azt tudom, hogy örülne neki mert a jövőnket együtt tervezzük. Előre is köszönöm a válaszaitokat! :)



#leszbikus #Leszbikus lánykérés
2020. dec. 29. 16:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én komolyan vettem.


Elég nehéz éven voltunk túl akkoriban, karácsony előtt pedig úgy éreztem, az új évet úgy szeretném kezdeni, hogy megkérem a kezét. Vettem egy gyűrűt, csináltam egy zenés/fényképes videómontázst kettőnkről, szilveszter éjfélkor pedig lejátszottam neki, majd feltettem a kérdést. :)


Igent mondott, örült neki nagyon.

Vettünk közös egyforma gyűrűt is januárban, egyeztettünk az anyakönyvvezetővel.


Összeírtuk kiket hívjunk meg, kik legyenek a tanuk, egyedi meghívót nyomtattunk.


Választottunk ruhát, zenéket, éttermet.


Volt apás bevonulás, szülőköszöntés, gyűrűhúzás, csók, pezsgőzés.


Fotós, videós, 55 ember, élőzenekar, vacsora, mulatás másnap reggelig.


Az egésznek az emlékét csak a család "azértezmégsemigaziesküvő" célozgatásai árnyékolják be :( akármennyire is elfogadóak velünk szemben.


Amikor az anyakönyvvezető kimondta, hogy ezennel bejegyzett élettársakká nyílvánít... Akkor rájöttem, hogy csak ketten kellett volna résztvennünk ebben az egészben.

Rosszul esett, ott állva talpig fehérben, szembefordulva a párommal, fogtam a kezét, ő a meghatottságtól könnyezett, én pedig ezektől a szavaktól. Szerettem volna a FELESÉG-et hallani, de ezt magyar o.-on nem lehetséget, perszehogyne -.-'


Az előkészületeket, a mi nagy napunkat, az ott készült képeket imádom!

De ez a hozzáállás a családjaink részéről,illetve az ország részéről nagyon kellemetlenné tesz mindent.


Enni, inni, táncolni, ajándékot adni... mindenki felvette az "etikettet", de igazi, elfogadó, bensőséges szelleme nem nagyon volt az egésznek.

Inkább csak legyünk túl rajta, eljöttek, meg ne sértsenek minket, aztán menjünk hazafele.

Persze az internetre ne kerüljenek fel képek! Nehogy megtudja ezt bárki is :(


Életed legszebb napját is el tudják b@#ni.


Nem bántam meg, de ez volt az utolsó, hogy bármibe is beavatok bárkit.

Hiába kérdezgetnek, teszik úgy mintha érdekelné őket.


Ma már házakat nézegetünk, gyűjtögetjük a rávalót, a baba is tervben van (amint lesz saját ház) beszéltünk a dokinkkal is ;)


Szóval minden úgy lesz végülis ahogy akartuk, csak na...


Kívánok Nektek szívből minden jót!!!!!! 😘

Sikerüljön minden úgy ahogy tervezed. Testben és lélekben.


Ügyesen, kérdező :) majd írd meg mi volt :P


27N/L

2020. dec. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt egyéne válogatja, ki mennyire veszi komolyan. Én nem tudom, mennyire lenne tartalma egy magyarországi bejegyzett élettársi kapcsolatnak, egy külföldi házasságnak már inkább.

A fontos inkább az elköteleződés lenne, hogy egymást választjuk/választottuk. Azt, hogy a család legyen ott, egyáltalán nem igényelném, söt, biztosan kizárnék mindenféle felhajtást.

2020. dec. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen eddigi válaszaitokat :)
2020. dec. 29. 20:27
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok oda ezért a házasság dologért,de ez a lány megváltoztatott bennem mindent.Tudom,hogy M.o.-n hogy működnek a dolgok,ennek ellenére odaálltam elé,letérdeltem,és megkérdeztem,hogy Lenne -e az életem része,egy kicsit másként mint eddig?

Tudni kell Róla,hogy Ő sem híve ezeknek a dolgoknak,de ennek ellenére Igent mondott.

Igaz,azóta nem vagyunk együtt,(illetve még),viszont ha úgy alakul,szeretném hogy ez az álom megvalósuljon,család és egyéb mizériák nélkül.:)

2020. dec. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Bár nincs párom, én biztos komolyan venném, igaz, hogy legálisan nem házasodhattok össze, de egy jelkép is nagyon sokat tud adni, ha van mögötte megfelelő, mély tartalom és elköteleződés
2021. jan. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát! :)
2021. jan. 9. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!