Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Kedves leszbikus Lányok! Ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves leszbikus Lányok! Ha egy férfi közeledni akar hozzátok, vagy udvarolni, hogyan élitek ezt meg?

Figyelt kérdés

Akár csak észreveszitek, hogy tetszetek nekik, akár kedves módon közeledni is akar és udvarolni. Nyílván ő nem tudja, hogy leszbikusok vagytok.


Hogyan élitek meg ezt belül, és hogyan reagáltok felé? Jól esik azért a kedvesség, vagy meg se érint a nemiség szempontjából?

Köszönöm a válaszokat!



2021. jan. 6. 19:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
Jól esik a kedvesség, de szexuális kapcsolatot nem tudok vele elképzelni.
2021. jan. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Bocs lányok az 1-es miatt, szerintem az tényleg pasi volt. Kérlek nyugodtan válaszoljatok! Köszönöm.

Pasik ne!

2021. jan. 6. 19:25
 3/17 anonim ***** válasza:
89%

1, én vettem a poént😂😂


Nem szokott érdekelni, örülök, ha tetszem valakinek, persze jól esik, de elég hamar a tudtukra adom, hogy felesleges minden akarásuk :D

Nem az első egyik sem és nem is az utolsók, megtanultam már kezelni ezt. Szexuálisan meg ugye meg sem rezzent bennem semmit, csak azt kéne elfogadniuk, hogy ezt egyikünknek sem kell felróni, ez van.

2021. jan. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%
Én borzasztó kényelmetlenül érzem magam, ha észreveszem egy férfin, hogy érdeklem, vagy udvarolni próbál. Nem akarok bunkó lenni, mert nem az én stílusom, meg amúgy sem tudhatják mi a helyzet. Megpróbálom éreztetni az illetővel, hogy barátságon kívül más nem érdekel. Ha nem veszi a lapot, csak simán megmondom, hogy bocsi, de nem ismerkedek.
2021. jan. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
67%
A hideg kiráz. Bocsánat, de tényleg. A nyálcsorgató képű pasik amikor bámulnak folyamatosan, meg még a haverját bökdösi, utána az is odanéz... De még egy olyan férfi nézése, viselkedése is nagyon kellemetlen, aki nem bámul, csak leveszem, hogy tetszem neki. Amikor azt a nézést látom a szemében, amit egy nőnél imádnék, az pasinál borzasztó taszító! Ha még szóban is közeledik.. sőt még annak ellenére is hogy feltűnően érdekeletlen vagyok, na az meg gáz és még ostobának is nézem, hogy azt hiszi van esélye, amikor egyértelműen kifejezem hogy nincs. Mellékesen megjegyzem, azért szemem van, de én még életem során nem igazán láttam sosem olyan férfit, aki különb lenne mint a többi, vagy lenne benne valami "különleges". Akár titokzatosabb nézés, olyan magabiztosság, ami nem egoizmus, nem teszi a fejét, vagy ilyesmik. Akkor sem vonzana, ha ilyen lenne valamelyik, viszont lehet valamilyen szinten ideig-óráig felkeltené a figyelmemet
2021. jan. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
82%

Én eleve nagyon közvetlen tudok lenni mindenkivel, sokszor srácokkal is, nyilván kölcsönösen, úgyhogy ilyen apróbb flörtöket fiúktól kb fel sem veszek, abszolút nem érdekel.

A kedveskedések, udvarlás stb, na az nagyon kínos tud lenni, de én eléggé felvállalom magam, úgyhogy általában tudják, hogy fölösleges próbálkozni és csak a jó viszonyt rontják el vele.

2021. jan. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
82%

Én nem vállalom még fel magam,de nekem is kínos tud lenni belül,mert jobban esne lányoktól😂 De talán jobb,hogy inkább írásban kapok ilyesmit,és azért jó érzés annyiból,hogy kicsit a magabiztosságomon segít,de persze lánytól jönne akkor az jobban érdekelne és azt megjegyezném.😌

Az rosszabb,ha ismerőstől jön,már-már esetleg baráttól,azt rosszabbul élem meg,megköszönöm,de kb fogom a fejem.

2021. jan. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
82%
Ez a kozeledes formajatol fugg. Amugy ha testem miatt tajparaszt modon ramnyomul elkuldom a halal f.zara. Buliban neha ha olyan kedvem van akkor "egy kapura jatszunk" vagy "eggyel tobb peniszed van mint kene" rohogve. Aztan ha amugy facen ismeros es ramir akkor elejen bekozlom meg ha bekozli, hogy de csak baratkozni akar akkor oke, de mindrol visszamondta mondjuk ismeros, hogy bejovok nekik. Amivel nem tudok mit kezdeni. De oket eleve ismerem sosem tettek velem semmi rosszat, kedvesek voltak, szoval igyekeztem ugy kezelni. Ha vadidegen csavo ir ram is megkoszonom, meg sok sikert kivanok neki a tovabbiakban, amennyiben normalis. A nyomulas egy NEM utan viszont marhara zavar es akkor megkuldom oket kegyetlenul foleg ha tulfeszitik a hurt. Amugy boknak veszem meg jol esik es jo dolog ha valaki mer kezemdenyezni szoval probalom nem megnyomoritani a lelki vilagukat. En is neztem mar heterot leszbikusnak aztan hopp. 😀 Az ilyen megesik, kar sertodoskodni.
2021. jan. 7. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
77%
Furán érzem magam, nem értem hogy miért? Nagyon pasis vagyok, és csajnak nem vagyok szép, ezt tudom, mint butch szerintem nem vagyok rossz, de hogy látják meg bennem a csajt.... Max facen a nevemet, ennyi.
2021. jan. 7. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
65%
Én kellemetlenül érzem magam, mármint zavarban vagyok, de nem neheztelek vagy ilyesmi.
2021. jan. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!