Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » 1. A leszbik hogy szexelnek?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1. A leszbik hogy szexelnek? 2. Ki milyen pózban maszturbál? Valami különleges módszer?

Figyelt kérdés

1 hónapja tart első leszbikus párkapcsolatom, és sosem tudtam elképzelni, hogy két lány hogy szeretkezik.. Úgyis névtelenül vagyunk, szóval nagyon kíváncsi lennék, hogy kinek milyen pózok váltak be, mennyi ideig tart általában egy alkalom? stb. Kicsit izgulok is, mert a párom tapasztalt, nem akarok full sötétségben lenni ezzel kapcs.


Előre is köszönöm annak, aki megosztja velem a tapasztalatait! :)


,,Kb." véleményekre meg találgatásokra nem vagyok kíváncsi, mert azt én is tudok kreálni.. Én konkrétumokat szeretnék!



2021. jan. 8. 10:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%

Ha tapasztalatlan vagy, akkor ne próbálj meg tapasztaltnak tűnni, mert a partnered úgyis leveszi, hogy kezdő vagy.

És elég ciki hazugsággal indítani a dolgot.

2021. jan. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Legyél vele őszinte. Az sokat tud segíteni.
2021. jan. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem baj ha full sötétségben vagy, kommunikáljatok és tapasztaljátok ki, hogy együtt nektek mi a legjobb.
2021. jan. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
25%
Első, van akinek varázspuncija van :'D
2021. jan. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlókép voltam de nem mondanám párkapcsolatnak. Mond el a párodnak őszintén, bár egy hónap után ezzel már rég tisztában kéne lennie. Bízd rá magad ha ő a tapasztalt, nem fogsz csalódni hidd el. Ha ő sem annyira tapasztalt akkor hagyatkozzatok a megérzéseitekre és közösen rá fogtok jönni nektek mi-hogyan jó.
2021. jan. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Miért van az, hogy általában a gyakorin nem a kérdésedre válaszolnak, hanem megpróbálják rád tukmálni az elképzeléseiket.. Nem mondtam, hogy hazudni akarok neki. Honnan veszitek? Egyszerűen kíváncsi vagyok. Egyébként, ha azt mondanám neki, hogy nem tapasztaltam, de hallottam, hogy mások hogy csinálják, az nem lenne hazugság. De had csináljam már úgy, ahogy szeretném! :)


A kérdéseimre várok választ. És csakis azzal kapcsolatban.

2021. jan. 8. 12:00
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos az első kérdésedre nem tudok válaszolni mert nem vagyok érintett ilyen helyzetekben. De a hátamon fekve vagy félig ülve szoktam maszturbálni.

18/L

2021. jan. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
41%
Látom féltékenyek lettek azok akiknek nincs varázspuncijuk.
2021. jan. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
"Miért van az, hogy általában a gyakorin nem a kérdésedre válaszolnak, hanem megpróbálják rád tukmálni az elképzeléseiket.. " Talán azért térnek ki féli meddig, mert az ilyen kérdések kilencven százalékát hapsik írják ki. Amúgy igazuk van: Ami az egyiknek jó és élvezetes, az a másiknak nem biztos hogy bejön értelmetlen hogy az ember saját szexuális életét kiteregesse az ilyen kérdéseknél. A maszturbálós rész meg fura, szintén hapsikra jellemző: egy másik nő minimum ezt tudná.
2021. jan. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

A zuhannyal maszturbálok a fürdőben, állva.


69 vagy egymás lábai közt hasalva/térdelve felváltva izgatjuk egymást.

Viszont nem is értem, hogy nem került még szóba köztetek ilyesmi. Az én barátnőm eléggé segítőkész volt. :)

2021. jan. 11. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!