Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Első szex (tanács)?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első szex (tanács)?

Figyelt kérdés
Szóval, hétvégén ott alszom a barátnőmnél és lehet meglesz az első szex. Hogyan csináljuk? Előszőr csak simi, utána vetkőzzünk vagy vetkőzzünk és a punciját simizzem? 21/L

2021. jan. 16. 22:46
 1/7 anonim ***** válasza:
3%
Szépek vagytok? Küldhetnétek képet
2021. jan. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
Ez inkább egy 12/F kérdése...
2021. jan. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Tudni fogjátok!
2021. jan. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Hat ha ilyen kerdesek vannak benned akkor leginkabb sehogy, de a jo hir, hogy legalabb terhes nem leszel ebbol. 😀
2021. jan. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
34%
Na megprobalom kifejteni a kezdeti megbotrankozasom utan. Eleve erintesek vannak a paroddal alapjaraton mar csok kozben is, szoval ez egy olyan dolog, ami adott. Es onnan fog alakulni a dolog, hogyha az nem eleg. Ha az a kerdes, hogy a ruhat mikor vegyed le akkor konkretan nem vagy azon a szinten, hogy ne erned be azzal, hogy ruhaban vagytok. Ne akarj azert dugni csak mert lehetoseg van meg kene es tarsai, hanem azert mert kivanjatok. Marha sok kreten van itt aki igy nekiall orgazmushoz meg nemhogy kozuk nincs, de a leheto legtavolabb allnak tole azzal, hogy csittcsatt durr bele az egeszbe. Amugy ha akarja, hogy a nemi szervet taperold akkor jo esetben ezt a csipomozgasabol erzekelni fogod, hogy ott barmit kivanna. Ha nem kivanja valaki akkor kb. sz.rnak a pofon ha ugy nekiallsz. 😀 Erre nincsen recept. Annyi, hogy engedd el magad meg o is es adjatok at magatok az erzesnek es tenyleg jon nagyjabol a dolog. Mondjuk ez sem biztos, de alapnak mindenkepp jo, legalabb nem fogod szarazon megdugni ugy, hogy fajdalmat érezzen a masik.
2021. jan. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
62%

" legalabb nem fogod szarazon megdugni"


Kategória, ember... :D

2021. jan. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
77%
Kategóriát néztem és leszbikus vagyok. Találkoztam itt olyan kérdésekkel, hogy ez történt, annyira értett hozzá az illető és annyira hajtotta a vágy, hogy amúgy dugjon.... ledöbbentem én is, elhiheted.
2021. jan. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!