Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Melyik politikusnővel képzelné...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik politikusnővel képzelnél el egy jó kis leszbi partit?

Figyelt kérdés
2021. jan. 26. 09:01
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
96%
Nem veszekszek olyannal akinek nem adok a véleményére.
2021. jan. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
11%

1.Az igazság igazság marad, akár szembenézel vele, akár nem.

2.Aki biztos az igazában és stabil, valós érvei, tényei vannak az nem fél elmondani őket. Ha meg nem tudsz megcáfolni érvekkel egy állítást, akkor inkább hallgass.


+ Sok homi/leszbikának ez a baja, elfordítja a fejét az érveléstől, pedig ha szembenéznél vele lehet rájönnél hogy a többségnek van igaza és a normalitás a normális. De nem véletlenül programozza belétek a meleg propagandagépezet hogy "begyöpösödött,sötét" címszavak alatt meneküljetek mindenfajta észérvtől, csak a saját összetákolt propagandatokat nyomjátok a heterók arcába, akár undorító felvonulások keretében is.


És a bónuszkérdés ami megintcsak lerántja gyenge látszatvalóságotokról a leplet:

- Ha te nem hallgatod meg a heterók akár kutatásokkal alátámasztott tényeit(igen, több kutatás bizonyitja hogy meleg kapcsolatok rövidebbek és gyakrabban váltogatjátok a partnereiteket), akkor a heteróknak miért kell végignézni a hülye felvonulásotokat, ahol rózsaszín tangás férfias rázzák a pichájukat?


-Miért begyöpösödés és miért nem adsz az előbbire, ellenbe ha mi nem vagyunk kiváncsiak rátok az miért csúnya homofóbia?

-Miért nem tudtok meg se szólalni ha nincs kéznél vagy meg lett cáfolva a begyakorlott szövegetek?

2021. jan. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
95%

Hetero ismerőseim többször válogatják a partnereiket mint a meleg ismerőseim.

Évek óta kapcsolatban vagyok, szóval amúgy se vonatkozik ez rám.

Zavar hogy a képedbe toljuk a szexualitásunk, de azért itt pattogsz, ferde hajlamú kérdések alatt.

A pride szintén nem vonatkozik rám, nem minden meleg jár pridera.

[link]

Mindenki hétköznapi ruhában van, számold meg hány tangás pasi rázza a picháját a képen. Több heterot láttam nyilvánosan dugni.

Amúgy fun fact: heterok is tartottak heterofelvonulásokat.

És ne beszélj az összes hetero nevében, nem mindenki homofób, nekem például szinte csak elfogadó hetero ismerőseim vannak. Sőt van aki még pridera is jár. ;)

2021. jan. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

Többi megnyilvánulásodról a véleményem:

boldogsag.hu/wp-content/uploads/2017/02/Mester-mi-a-boldogság-titka.jpg

2021. jan. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
91%
na túró torta asszony kapná a peggelést!!!!! de marie lepin, meg az összes szélsőjobbos nő!
2021. jan. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
94%

Bírom mikor valaki ideggörcsös ugatós kutyaként zaklat valakit, hogy álljon le vele veszekedni.


Ha nem állnak le vele, akkor természetesen nem tudnak érvelni “ellenfelei”. Véletlenül sem az lehet az oka, hogy a melegek egész élete arról szól, hogy agyhalottak inzultálják őket, akik a legkézzelfoghatóbb érvekre, számadatokra is benyögik a sablonos (kormány által is közkedvelt), “punktum” mondatokat oszt’ kész, ők nyertek, ennyike.


Az ostobák legnagyobb szerencséje, hogy nincsenek vele tisztában, mennyire is ostobák.


Lehet inzultálni másokat, de ha átlépnek rajtad, az rád nézve kínos és nem másokra. Puszi.

2021. jan. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:

Ezzel úgy vagyok, hogy ha bántanám a homikat azzal lehet olyan mély sebet ejtek, hogy szomorúak lennének változtatni nem tudnak rajta, ez kb. olyan mint a diszkalkuliám, hiába baxtatott 3 magántanár matekból csak pénzkidobás volt az a 2 év cserébe megbuktam majd mentesítve lettem a tárgyból, ha egy leszbit odateszel mondjuk mellém nem fog velem semmit csinálni mert undort vált ki belőle a gondolat is, éppen úgy mint belőlem ha nem csak dumálni hanem dugni is kellene a homi sráccal, fel sem állna nekem. Pride is felesleges mert akik nem fogadják őket el ( egyáltalán hogyan kell elfogadni ? ) azok politikai célból teszik, ők azok akik íratják az újságot a híroldalt olyan emberekkel akiknek másképpen csak a gyár jutna, így én a ripost/origo/888 stb. íróit rabszolgának tekintem, nincs önálló gondolat, nincs semmi csak a félelem, hogy jó-e?? És azért ez kikészít hosszú távon.


Egy olyan jobber vagyok aki nem szereti ha másokat baxtatnak , nem bírja nézni ha olyan dolog miatt ér mást sérelem amiről nem tehet. Leszbikusokat meg főleg nem szabad megsérteni mert nem lesznek amatőr videók, megvonják! :D fogjad fel így, hogy akkor marad az, férfiként , hogy ha nincs leszbi poresz akkor heteróként rázhatod más férfira, és ezt kevesen akarják.

2021. jan. 28. 09:53
 28/28 anonim ***** válasza:
D. Dorika megnyalinthatná N. Katikát!
2021. jan. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!