Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Amennyiben nem kérdezek rá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amennyiben nem kérdezek rá konkrétan, honnan, miből tudhatom ,hogy van esélyem egy lánynál szintén lányként?

Figyelt kérdés
mivel még nem vállaltam fel a nyilvánosság előtt, és még csak most kezdem elfogadni magam, hogy puhatalózzak?

#szimpátia, szerelem, randi
2021. febr. 9. 20:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
19%
LOL
2021. febr. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát pedig ha nem mersz, egyedül maradsz.


Esetleg:


- próbálkozz olyan helyeken, ahol eleve egyértelmű hogy aki fenn van, az a lányokat szereti. pl leszbikus discord csatorna, facebook csoport, társkeresők.


-finoman puhatolózz, pl mit gondol a melegházasságról, felvonulásról, stb.


- haverkodj meleg fiúkkal, más lmbtq emberekkel, nekem is egy haverom mutatta be az exemet

2021. febr. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
De gondolom senki nem úgy kezdi egy lánnyal az ismerkedést, hogy rögtön rákérdez, hogy lenne-e esélye nála, hanem finoman puhatolózik.
2021. febr. 9. 20:55
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Először mint havert ismerd meg, ha mint emberként működik a dolog, akkor lehet szép lassan próbálkozni.
2021. febr. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek a négyes válaszadóval;)
2021. febr. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Milyen próbálkozási tippjeitek lennének? Bocsi,de tényleg kezdő vagyok ezen a téren... :)
2021. febr. 9. 21:11
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy pasinál honnan tudod? Mondjuk belenézel a szemébe? :) A beszélgetés, kommunikáció sosem árt, próbálhatod kerülő úton kipuhatolni mit gondol a leszbikusokról, biszexekről (ha "fób" akkor nincs sanszod), de attól hogy valaki toleráns még nem biztos hogy biszex, vagy ha biszex is nem biztos hogy bejössz neki. Szóval a szemeket figyeld :)
2021. febr. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Hát ha meleg téma kerül elő egy beszélgetés alkalmával ahol többen vagyunk, akkor inkább viccelődik rajta. Viszont volt olyan, hogy kettesben voltunk és a neten egy cikket néztünk, ami egy szép nőről szólt, majd megjegyezte, hogy egész jó a csaj, hát ilyen kifejezéssel én , ha heteró lennék, nem élnék, max megjegyezném, hogy szép és dekoratív. Bár kitudja, mindenkinek van egy stílusa... Vagy volt olyan, hogy arról kezdett el beszélni, hogy a szőke fiatal nők mennyire szépek , ha lebarnulnak és mivel ő kicsit már idősebb, 42 éves, ezért inkább féltenék a szülők tőle a lányukat... Vagy ez is csak humor lehetett? Mire figyeljek?

Tudom, hogy furi, hogy már 28 éves vagyok, de eddíg nem igazán kezdeményeztem, igyekeztem elnyomni magamba a dolgot, illetve fiúkkal lenni, de sokszor kényszernek éltem meg...

2021. febr. 9. 21:44
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez alapján 99% hogy ez a nő flörtöl veled. 😄
2021. febr. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem különbözik a hetero kapcsolatoktól, ugyanúgy működik a flörtölés. Érj hozzá, figyeld a reakcióját, milyen gyakran akar veled találkozni, zavarban van, harapja a száját, követi a szemed, szeret megölelni. Egyébként te is nő vagy, tudnod kellene milyen jeleket mutatsz, amikor tetszik valaki. :)
2021. febr. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!