Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Amennyiben nem kérdezek rá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amennyiben nem kérdezek rá konkrétan, honnan, miből tudhatom ,hogy van esélyem egy lánynál szintén lányként?

Figyelt kérdés
mivel még nem vállaltam fel a nyilvánosság előtt, és még csak most kezdem elfogadni magam, hogy puhatalózzak?

#szimpátia, szerelem, randi
2021. febr. 9. 20:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire barati a viszony akkor onnan egyszerubb :)


Probalj meg hozza erni, veletlenul, tobbszor figyeld a reakciojat. Nezz a szemebe es mosolyogj.


Ha nincs parkapcsolatban siman benne vagy hogy a nok is vonzzak foleg ilyen kijelentessel, majdnem hogy egyertelmu.


Helyedben probalnek tobb erintest vinni a dologba vagany nonek tunik. Szoval szerintem ha erzekeli rajtad mi is van tuti lepni fog.


Vagy pedig iszogassatok ketten. Ontsd magadra veletlenul a piadat aztan vedd le ott a polod. Figyelj ittasan ha a lanyok is vonzzak biztos segitseget nyujt aztan nezz a szemebe. Lehet leteper :D Igazabol ezt valoban erezni kell, hogy ott e kemia vagy nincs.


De szeritem ha mar egyertelmubb jeleket adsz o fog lepni. De meg nem mer.

2021. febr. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyél már ennyire "fiu":-)

"arról kezdett el beszélni, hogy a szőke fiatal nők mennyire szépek , ha lebarnulnak és mivel ő kicsit már idősebb, 42 éves, ezért inkább féltenék a szülők tőle a lányukat." Ilyenkor rámosolyogsz és megkérdezed: Befessem szökére? (Szoval tessék incselkedni vele! Szerintem is van esélyed nála. Hajrá!)

2021. febr. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
43%
Azt nem tudod feldobni témaként, hogy néha már annyira eleged van a pasikból, hogy váltasz a lányokra. Amolyan poénként bedobva, hogy mit reagál. És az alapján mondhatod, hogy komolyan, vagy nem komolyan gondoltad.
2021. febr. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

A #12es válasza nagyon jó!😂

Nagyon hasznos tanácsokat lehet itt olvasni,még nekem is jól fognak jönni,úgy hogy mindenképp szerintem fogadd meg. Nehéz eldönteni,de azért mivel idősebb így ő nem fog szerintem olyat mondani/tenni ami számodra félreérthető,számára meg tök alap pl kézfogás nem lenne már baráti stb.

2021. febr. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
és ha többször előfordult, hogy pl adtam neki valamit és végig simította akezemet?
2021. febr. 10. 18:35
 16/17 anonim ***** válasza:
Ha nem lenne covid elhívhatnád egy q/bi/l buliba egy olyan helyen, ahol amúgy átlag bulik is vannak, mintha nem tudtad volna milyen lesz az aznap este. Azt láttod mit szól hozzá. Így marad az arcra puszi ami minden alkalommal közelebb van a száj széléhez, szájhoz, ha nem tiltakozik akkor mehet a csók. Ami még semmire nem gari, mert részegen heteró lányok is csókoloznak
2021. febr. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ha ilyeneket most és ő kezdeményezi az érintéseket, akkor tiszta sor. nem is kell elcsábítanod, ő akar téged. talán még nálad is bizonytalanabb. inkább incselkedj vele, kellesd magad, adj jeleket. Ha hozzáét a kezedhez, viszonozd. annyira borzongatóan izgalmas ez a játék, élvezd ki! kíváncsi leszek, mikor csattan el az első csók. Annyira irigyellek, hogy ennyire közel vagy a célodhoz és egy nagy szerelemhez <3
2021. febr. 15. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!