Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Vannak olyan lányok, akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan lányok, akik titokban folytatnának kapcsolatot egy lánnyal?

Figyelt kérdés

Sajnos a családom kitagadna, ha kiderulne, hogy a lányokhoz is vonzódom, ezért csak titokban lehetne kapcsolatom.


29L



2021. febr. 15. 23:53
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Én nem. Ez max csak szexre jó, de nem kapcsolatra, nem fogok bújkálni, meg titkolózni, ennyi idősen meg pláne.
2021. febr. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
49%
Az a sejtésem hogy itt a titkos kapcsolat azt jelenti itt hogy “stipi-stopi ha rám jön az inger de full komolyan nem nyomom majd vele ezt az életvitelt”. Ez olyan mint mikor elfogynak a fesztiválhelyszínen a menő srácok és a csajok összegabalyodnak egymással “inkább egy relatíve jó csajjal mint egy átlagos sráccal “alapon, csak le van öntve kölnivel a bűzlő szitu
2021. febr. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Hát tényleg lehet, hogy ugy hangzik. Mindenesetre engem tényleg kitagadnának, ha megtudnák, hogy barátnom van, a jelenlegi anyagi helyzetem meg nem engedi meg, hogy az utcára keruljek... Senkinek nem kivánom ezt a szituációt... Gondolom néhányan itt elképzelni sem tudják mekkora szar igy élni :)
2021. febr. 16. 15:39
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Én tényleg nem tudom, de ez betudható annak hogy van valamiféle megfelelési kényszerem. Amíg nem nem voltam egzisztenciálisan független és olyan szinten lévő hogy dobáljam a termékeket a kosárba ár csekkolás nélkül addig még hetero kapcsolatom se volt. Ne lehessen olyan helyzetbe hozni hogy a párom gáznak lásson, meg ilyesmi. Persze ez azt sugallja hogy gyerekkorom keményebb kiképzés volt mint azoké akiknél a (bármilyen)kapcsolat alap. Tartom hogy akik fejében egyáltalán megfordul ilyen ami a kérdésben van,azoknak a szülei igenis lazák.... ha meg kételkednek ebben akkor nem ismerik a többi családot.
2021. febr. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
69%

Hát ha ilyen szüleim lennének, én már kb 20 éve megpattantam volna.


Nekem jófejek, de azért 20 évesen már így is külön éltem.


Nem látok bele a szituációdba, talán pl tovább tanulás miatt kell még ennyi idősen is meghúzni magad...


De minden esetre ha nincs alapos indok rá, vagy ez nem változik hamarosan, én tuti gyanakodnék, hogy mi az oka, hogy ennyire tehetetlen vagy.


30/n

2021. febr. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
*20 évesen
2021. febr. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
A covid miatt a munkahelyem bezárt. Turizmusban dolgozom, amig ki nem nyitunk nem kapunk fizetést, nem tudok elkoltozni (ez mondjuk senkire nem tartozik itt, de megosztom, mert ugy látom elkezdtetek rolam oktalan véleményeket alkotni és személyeskedni.) Alapjáraton szeretem a családom, de ok nem tudják, hogy a lányokat szeretem, és nem is fogadnák el, egyikuk sem.
2021. febr. 16. 18:43
 18/24 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem simán folytatnék

19/l

2021. febr. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
75%

Hosszabb távon biztosan nem. Nem látnám értelmét.

Sosem szeretnél igazi kapcsolatot? Valamikor úgyis eljön az a pont amikor a szülők elé kell állni, bár akkor már valószínűleg úgysem fognak meglepődni.

2021. febr. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
61%

aki szeretne irhat amugy igen :D

26L

2021. márc. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!