Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Régen, a szultán háremében, a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régen, a szultán háremében, a háremhölgyek között titokban, történhetett alkalmi viszony? És ha igen, hogy? 18/l

Figyelt kérdés

Rákattantam megint a Szulejmán c. sorozatra, és hirtelen felmerült bennem a fenti kérdés. Az egy dolog, hogy a kedvencek elvoltak, mint a befőtt, de akik soha nem háltak uralkodójukkal, márpedig rengetegen voltak ahogy olvastam a neten (valóságban), vágyuk gondolom csak volt.


A "hogy" részt úgy értem, pl: lépcső alatt, fürdőben, vagy hol lehetett titokban kivitelezni a szabályok mellett?



2019. aug. 13. 08:47
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

Biztos volt leszbi szex köztük, hiszen mind ki voltak éhezve.

Szerintem ezzel senki nem törődött. Csak férfi nem érinthette őket.

2019. aug. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 kisördög1 ***** válasza:
96%
Gondolod nem találták meg a módját hogy egymást kényeztessék? Talán el sem kellett bújniuk, mert az "1"-esnek igaza van, csak férfi nem érhetett hozzájuk, egymással biztos egész jól el voltak.
2019. aug. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
2019. aug. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%

Teljesen elfogadott volt a háremnők közti testiség. Eleve fő elfoglaltságuk a fürdőzés volt, amihez hozzátartozott, hogy egymást masszírozták, szépítették. Az új háremnőket szolgaként kezelték a régebbiek, de okosan jellemzően úgy, hogy az újak azt érezzék, hogy szeretik őket.


Azt viszont szigorúan büntették, ha valamelyik háremnő eunuchhal játszadozott (a herék eltávolítása után is sok eunuch képes voltak merevedésre), ilyenért nem csak a vétkes háremnőt hanem az egész klikkjét zsákba varrva tengerbe dobták. Örült Ibrahim szultán (Köszem szultána fia, Turhan Hatidzse ura) meg az egész háremét egy eunuch miatt a tengerbe dobatta.

2019. aug. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
95%
a lány-lány akció elfogadott volt a háremben, a tilos az a másik férfival való kapcsolat volt.
2019. aug. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
54%

Ja, mert minden háremnő egytől egyig leszbi volt, a fürdés meg a masszázs meg egyenlö a leszbizéssel. Ma is leszbi minden strandra,kozmetikushoz és masszőrhöz járó nő. Meg minden egyedülálló nő is. Tök reális.


Amúgy lefeküdtrk minden olyan férdival akiket az eunuckok beengedtek. Mindent meg lehetett beszélni akkoriban is

2019. aug. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!