Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » LEszbikus nők, hogy i.smeritek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LEszbikus nők, hogy i.smeritek fel , ha egy másik nő , aki nem fiús , szintén leszbikus, milyen az a tipikus nézés?

Figyelt kérdés

#ismerkedés, kapcsolat, barát, flört leszbi
2021. febr. 20. 20:56
 1/7 A kérdező kommentje:
hogy lehet ,, tesztelni, kideríteni"?
2021. febr. 20. 20:59
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Hogy ismered fel egy pasin, a szemeiből, a tekintetéből hogy tetszel neki? Na ezt kb. pont ilyen nehéz lenne szavakkal megfogalmazni. Belenézel a szemébe és érzed "belülről".
2021. febr. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nekem ez nem igazán megy, legalábbis én nem vagyok fogékony a jelekre, ezért érdeklődöm, hogy tudatosan mire figyeljek. Meg honnan tudom, hogy egy közvetlen csaj esetében mikor jelent már többet a közeledése?
2021. febr. 20. 21:03
 4/7 anonim ***** válasza:
Nincsenek fix jelek, mert egyénfüggő. Ha nem olvasol a jelekben akkor kommunikálj vele minél többet és tereld a témát esetenként "sikamlósabb" témákra, s figyeld a reakcióit.
2021. febr. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Általában azért a nem fiús leszbikusokon is látom azért. Vannak jelek, a nézése (meg a járása), ahogy végigmér, stb.
2021. febr. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én megkérdeztem, hoyg kinyalhatom e és igent mondott.

Úgyhogy bő nyállal kinyaltam!

2021. febr. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Amíg nem vagy magabiztos társaságban, addig nem is fogod tudni. A hetero nő es férfi, meleg férfi is ugyanúgy néz egyébként olyankor. 😀 Tudom, mert minden kategórianak jöttem már be.

Meg kell tanulni kommunikálni első körben. Akkor meg ez nem is lesz kérdés. Amíg meg az, addig erre nem tudunk választ adni, vagy ha kapsz is a saját korlátaid miatt nem tudod hasznosítani.

2021. márc. 9. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!