Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Vannak itt INFJ leszbikusok/bi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt INFJ leszbikusok/biszexek?

Figyelt kérdés
Az válaszoljon kérlek, aki tisztában van egy kicsit az MBTI-vel. Én elvileg INFJ vagyok (még vannak bennem bizonytalanságok, de esélyes) és szeretnék valaki hasonlóval beszélgetni, aki nem mellesleg biszex vagy leszbikus.

2021. febr. 21. 13:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
20%

Infj


ABC betűi elég sok lehetőséget adnak a hülyeségre

2021. febr. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg itt próbálj meg ráírni emberekre, bár ez már egy régebbi kérdés volt:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__leszbikussag__10..

2021. febr. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Itt. :)
2021. febr. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

Nem tom mi vagyok, minden teszt mást ad ki.


Az exem csináltatott velem ilyeneket, de semmi konzisztenciát nem találok az eredményekben.

2021. febr. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Egyébként a tesztek sok esetben nem fedik a valóságot. Szerintem érdemes egy kicsit elmerülni ennek a rendszernek a részleteibe és bár érdemes egy jó tesztet kitölteni, ami adhat egy támpontot, de ha érted mi mit jelent, akkor már teszt nélkül is be tudod sorolni magad. Szerintem ez az mbti egy tök érdekes dolog. Viszont azt érzem, hogy feltételez egyfajta önismeretet. Én ebben akadtam meg egy kicsit. Van olyan területe az életemnek, amit annyira nem tudatosítok, nem ismerek, így a teszt sem fog egyértelmű eredményt adni. Amúgy akit ez jobban érdekel, ajánlom a Szellem szikrák nevű youtube csatornát. Egészen érthetően elmagyarázza a srác mit hogy kell értelmezni. :)

Amúgy, ha van kedve valakinek, akkor írjon rám nyugodtan.

2021. febr. 21. 14:34
 6/12 Válaszoknélkül ***** válasza:
100%

Én is INFJ vagyok, szerintem a 2. válaszoló által linkelt kérdéshez is hozzászóltam.


Elvileg ez a csoport teszi ki a népesség legkisebb hányadát, és ami való igaz, roppant nehéz hasonszőrű embereket találnom. Sőt, jobban belegondolva szinte senkivel nem jövök ki igazán, kivéve talán a macskámmal. És a sörnyitóval.

Viszont kezdeményező és világmegváltó típus sem vagyok sajna, inkább magamba fordulva álmodozok, alkotok.


Azt figyeltem meg amúgy, hogy egész jól leírja a főbb vonásokat a teszt, viszont egy ember személyisége annyival összetettebb annál, mintsem bármilyen skatulyát rá lehetne húzni.

2021. febr. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én csak biszex akarok lenni és intj vagyok. Infjnek nem infj, hanem intj kell. Ismerek biszex intj-t ellinkelem neki a kérdést.
2021. febr. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én vagyok a biszex INTJ. Ha szeretnél, velem beszélgethetsz, de arra tippelek, lánnyal szeretnéd, én fiú vagyok. A synergy köztünk erős lehet, jelenleg is ismerek egy INFJ-t, akivel nagyon jól megértjük egymást.
2021. febr. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

én is infj vagyok, de erősen kétlem, hogy ez a személyiségtípusokba való sorolgatás határozza meg azt, hogy kivel jövök ki jól, alapvetően az extrovertáltakkal könnyebb nekem, de nyilván ez sem faktum

egyébként ezzel kérkedni is jól esik egyeseknek? mert annyi "infj vagyok" kérdést láttam már itt gyk-n, hogy már az összes szál hajam égnek áll tőle bocsi

2021. febr. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Az mbti szerintem sem határozza meg teljes személyiségünket vagy nem tudja azt tökéletesen leírni. Csak egy jó kiindulópont lehet ahhoz, hogy kicsit jobban átlásd te magad és mások hogyan működnek problémamegoldást, információgyűjtést, stb illetően. Nem azért írtam ki a kérdést, hogy "kérkedjek". Valójában jobban örülnék, ha nem ilyen lennék, de az a helyzet, hogy eléggé betalált az INFJ leírása.. Viszont igyekszem nem ezzel azonosítani magam, csak egy lehetséges útnak tekinteni az önmeghatározás rögös útján.
2021. febr. 22. 20:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!