Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mennyi ideig lennétek hajlandó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig lennétek hajlandóak várni a szexre párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nekem korábbi trauma miatt sajnos nagyon nehezen megy eljutni arra a pontra, hogy ágyba bújjak valakivel, fontos, hogy kialakuljon hozzá a teljes bizalom. Ha ez megvan onnantól kezdve minden oké, de félek, hogy erre senkinek nincs kedve/türelme várakozni.

Tudom, hogy a szex lényeges része egy kapcsolatnak, de ez ellen nem nagyon tudok tenni semmit.


Ti hogy vélekedtek erről?


2021. márc. 2. 17:58
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
0%
ja :) bocsesz azt nem néztem . őő hozzám jössz feleségül ?
2021. márc. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
53%

“1-2 hónap ?! ne már most azt mondod 60 napig feküdnél mellette álló f.szal 60 napig ezt nem gondolod komolyan“


Nem vagyok pasi, ha nem tűnt volna fel a kategóriából.

Igen, egy két hónapot max kibírnék, többet nem. De általában ennél hamarabb sor szokott kerülni a szexre.

2021. márc. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
0%
Furák vagytok ti lányok milyen sokáig kibírjátok
2021. márc. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
92%
Nem bírjuk sokáig. De ha valakire megéri várni, akkor megtesszük.
2021. márc. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
12%
mondjuk én hülye pont én mondom 5 éve várok egy lányra
2021. márc. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát elsősorban mindenképpen segítenék neki a traumán túljutni. Kezdhetnénk kis lépésekben, végig beszélnénk, hogy mi kellemetlen, mi nem. De szextől függetlenül igyekeznék kettőnk között feltétlen bizalmat kialakítani. Nem erőltetnék semmit, ha nagyon szeretnélek, akkor mindenképpen nagyon odafigyelnék rád. 21/l
2021. márc. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
26%

Én csak testben vagyok férfi. Valójában egy leszbikus nő vagyok.

Légy egy kicsit elfogadóbb, megértőbb.

2021. márc. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
88%
bocs, én benéztem #2 vagyok. Lányoknál nem tudom, hogy működik.
2021. márc. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
93%
Ha dolgozik rajta a másik, igyekszik feldolgozni, jár például pszichológushoz, és nem csak azt várja, hogy magát megoldódjon, akkor elég sokáig, de ehhez éreznem kell, hogy ő is szeretné, és nem a semmire várok. Fontosnak érezném, hogy legyen fokozatosság, hogy az érintéseimből egyre többet engedjen, sőt élvezzen. És ami a legfontosabb, hogy hajlandó legyen kommunikálni, arról hogy mit érez, hol vannak a határok, mire van szüksége.
2021. márc. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
75%
Mondjuk én nagyon nem várok már sokáig... Mondhatni inkább túl hamar... Vagyis hát le leszek pontozva, de őszinte leszek. Az első kapcsolatomnál 2 hét ismerettség után lefeküdtünk. Az volt a 3. találkozó. 1,5 évig tartott. A másodiknál 1,5 hét alatt, az első találkozón, fél évig tartott. És lehet, hogy gyorsnak tűnik, de. Nem várnék többet 1 hónapnál semmiképp. Ha mindkét fél akarja a gyorsított tempót, és úgy érzik, hogy rendben van, akkor miért ne? Egyszer estem olyan csapdába, hogy 3 hónapot vártam egy lányra, randizgattunk, aztán a szex katasztrófa volt, nagyon nem passzoltunk, nem is lett belőle semmi... Ha az nem működik, akkor sajnos semmi sem fog igazán. Így hát amondó vagyok, derüljön ki ez is minél előbb. Mellesleg 21 éves vagyok, és mielőtt belémkötne egy pasi, igen, leszbikus.
2021. márc. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!