Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok! Meddig várnátok egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Meddig várnátok egy másik lányra?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő: online megismerkedsz egy lánnyal, mindennap beszéltek hónapokon át. Már talán többet is éreztek egymás iránt, de mindig talál kifogást amiért nem találkozik veled. Meddig várnátok, hogy találkozzon veletek? (Már nem vagyok ebben a helyzetben, de véleményem szerint én túl sok esélyt is adtam neki, ezért kíváncsi vagyok a ti véleményetekre is.)

19/L


2021. márc. 9. 18:36
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Ha érzem hogy tényleg csak a kifogásokat gyártja, akkor hagyom.
2021. márc. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
Ha mindig valamiért lemondja, akkor szerintem egyértelmű, hogy nála nincsenek komolyabb érzelmek. Én 6 hónap után bedobnék egy ilyet: no, aranyom, akkor most vagy találkozunk, vagy pápá.
2021. márc. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Max 2 lemondott találkozót, aki nem akar velem találkozni, azzal nem látnám értelmét folytatni.
2021. márc. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Van mikor tényleg nem jön össze, de ha ő nem akarja, felesleges folytatni. Jo hogy hagytad
2021. márc. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez kicsit olyan mintha igen,vagy bizonytalan,hogy tetszenék-e neki,vagy a szexualitásával kapcsolatban bizonytalan.

Én tudok várni,de azért sok hónapot nem biztos,hogy várnék,mert bizonytalan,hogy lenne belőle valami is,meg kicsit átmenne barátságba,és ha tegyük fel ismerkedésbe indul,majd lesz belőle csak egy barátság,hát kicsit csalódott lennék,pláne,hogy nekem idő kell,de ezáltal biztos lennének érzelmeim xd. Amikor a legjobb barátnőmbe voltam szerelmes,másfél évig tartott bennem,úgy hogy ez is közrejátszik,hogy tudom mennyire szenvedés volt sokszor,és hullámzó megélni,és ezt olyannal akinél még esélyem is lenne,nem szívesen játszanám.(persze az kicsit más,mert tudtam heteró)

2021. márc. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
En ugyanannyi idős voltam amikor igy voltam barátnőmmel, nalunk 160 km a táv es 2 hónapig beszelgettunk napi szinten mire talalkoztunk, előtte nap szoltam neki h na ma akk talalkozunk nem tudott nemet mondani :D most 24 vagyok, amugy szerintem ha szereted es tetszik akk vedd kezedbe a dolgokat.
2021. márc. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi 1év után találkoztunk! Létezik, hogy tényleg nem jön össze a korábban megbeszélt találkozó. Ha jól kijöttök és mindent meg tudtok beszélni, akkor érdemes várnod. Nálunk 200km távolság van. Egyelőre működik, de ezt akarni is kell, hogy működjön!


Sok sikert nektek és több türelmet!

2021. márc. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
69%

Biszex vagyok.

Sajnos lanyokkal meg nem sikerult komolyabban meg beszelgetni sem :(

Pedig szeretnek.


De en pl mikor sracokkal ismerkedtem akkor 1-2 het online beszelgetes utan talalkoztam, volt egy srac aki pl pont helyi volt es 3 nap irkalas utan taliztunk..


Lanyoknal is ezt tennem max 1-2 het. Aztan nehogy mar ne lehessrn megoldani legalabb egy oras talit, ha annyira szimpatikusak vagyunk egymasnak.


Ha valaki nagyon bejonne vegso esetben egy honapot adnek neki, bar ez is max mert nagyon bejon a masik. De ha semmi hajlandosag sincs akkor fel is ut le is ut.

2021. márc. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Mindenkinek ment a zöld kéz :)


Mondtam neki, hogy csak barátként találkozzunk. Nyilván nem akartam megcsókolni, vagy gyűrűt húzni az ujjára legelső alkalommal. Benne is volt a találkozóban egészen addig még nem közeledett, aztán valamilyen béna indokkal lemondta (persze a barátaival és más emberekkel találkozott csak engem hagyott ki a sorból 🙄)

2021. márc. 10. 06:08

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!