Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mikor tudatosult bennetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor tudatosult bennetek hogy a lanyokhoz vonzodtok?

Figyelt kérdés

Milyen érzés volt? Hogyan tudtátok feldolgozni és elfogadni a helyzetet?

Az en felismerésem kicsit vicces és egyben nagyon nagyon szerencsés!:)


2021. márc. 22. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen kezdett tudatosulni, el is sírtam magam, mert homofób háztartásban nőttem fel. Egy évig próbáltam tagadni, elnyomni, aztán jött az első szerelem (aminek nem meglepően csalódás lett a vége). Nem volt könnyű elfogadni, bevallom, féltem. De amikor elkezdtem érezni, hogy nekem a lányok mekkora boldogságot tudnak okozni, mennyivel jobb érzés velük lenni, milyen gyönyörűek és varázslatosak tudnak lenni, akkor szépen lassan, de elfogadtam. Feldolgozni sohasem tudtam, inkább csak belenyugodtam, úgysem tudok vele mit csinálni. Akkor meg már inkább éljek boldogan :D
2021. márc. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Bocsi a beleugatásért, de szerintem az elsőnek teljesen igaza van. Inkább élje meg valaki a saját boldogságát, mint hogy a "közössége" elvárásait kövesse.
2021. márc. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
92%
Egészen kiskoromban tudtam már, hogy a lányok érdekelnek. Sosem foglalkoztam a fiúkkal. Nem kellett semmit feldolgoznom, én így vagyok boldog a bőrömben.
2021. márc. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is már kiskoromban tudtam, hogy a lányok érdekelnek engem. A fiúkkal nem nagyon foglalkoztam. Sokkal jobban vonzódtam a lányokhoz akkor is és most is.
2021. márc. 23. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!