Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Van egy csaj, és hogy kérdezze...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj, és hogy kérdezzem meg tőle, hogy ha megváltoznék, akkor újra tudnánk-e kezdeni? Titkoltan persze. Barátok vagyunk meg minden.

Figyelt kérdés

A story csak annyi, hogy túl idegeskedős vagyok és ezt nem tudta "elviselni" (bááár azt mondta, hogy beleadott mindent.. én nem hiszem, hogy csak ennyi tellett tőle), de sebaj.

Nagyon reális, és mondta, hogy nincs rá jó hatással ez a jövőjére se nézve vagy valami ilyesmit mondott. Még egész friss a dolog, alig 2 hetes.

Nyugodtan írhattok privátot, ha valamit még tudni akartok erről az egészről, de engem csak az a kérdés érdekel, hogy hogyan derítsem ki ezt titkoltan tőle.



2021. márc. 26. 00:45
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Mit jelent hogy túl idegeskedős?
2021. márc. 26. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
Ha egyszer beszélő viszonyban vagytok (v. voltatok), megmondta mit gondol, akkor miért akarsz titokban kideríteni bármit is? Állj oda elé, vagy üljetek le és beszéljétek meg, felnőttek vagytok nem?
2021. márc. 26. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Jaj, igen.. elnézést. Kicsit álmos fejjel írtam, és sok "részletet" kihagytam ami fontos lehet.

Szóval:

Én majdnem 20 vagyok, Ő meg még nem nagykorú (ebben az évben lesz).


#1 : Azt jelenti, hogy nehezen viselhető el az idegeskedésem, mert szinte mindenre.. Ok nélkül, sajnos. És nem tudom, hogy ezen hogyan változtassak.. mondhatni, hogy sokat van dührohamom, és ilyen túlontúl változó a hangulatom is és egyik pillanatról a másikra IS AKÁR, BELEKÖTÖK ABBA (IS), AMIBE AMÚGY MÁSKOR NEM SZOKTAM!!

2021. márc. 26. 01:40
 4/10 A kérdező kommentje:
És nem igen szeretném ezt a tudtára adni!!!!!! Azért nem szeretném tőle csak úgy ni, megkérdezni.
2021. márc. 26. 01:41
 5/10 anonim ***** válasza:
81%

Hát ez így elég nehéz feladvány lesz... nem akarod a tudtára adni hogy meg akarsz változni, de akkor mégis hogy akarod megtudni mi a véleménye? Bocs, de telepatikus gondolatolvasással???


Egyébként ha úgy érzed szélsőséges hangulatingadozásaid vannak, indok nélküli dührohamok törnek rád akkor célszerű egy szakember felkeresése aki feltárja az okokat és segít kezelni az indulataidat, érzelem-kitöréseidet. Ha eddig egyedül nem ment, akkor ez után sem megy. Ez nem úgy megy, hogy "eldöntöm megváltozok" mert azok a mentális tényezők amik ezt okozzák még ugyanúgy dolgozni fognak a háttérben.

2021. márc. 26. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

mondta, hogy nincs rá jó hatással ez a jövőjére se nézve



Ha ezt ő is látja, akkor inkább hagyd.

2021. márc. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Első körben én a hangulatingadozásoddal foglalkoznék, szakemberrel. Ne értsd félre nem azt mondom hogy kettyós vagy emiatt, viszont amennyiben ezen te magad változtatni szeretnél érdemes segítséget kérni szakembertől aki segít megérteni a viselkedésed okait és tud segíteni hogy kezeld ezt. Amúgy meg ez nem csak rajtad múlik igazából. Az én párom nagyon forrófejű, ha felidegesíti magát valamin akkor minden idegesíti és van hogy rajtam vezetné le. Eleinte nem volt egyszerű, főleg hogy hajlam9s vagyok mindent magamra venni, de az èvek során megtanultam egyrészt hogy a kezdődő stádiumban hogy tudok neki segíteni, másrészt hogy ha már beütött az armageddon hogy legyek a legkevésbé az útjában míg lenyugszik. Így belegondolva egyébként ő is fejlődik ebben, egyre kevésbé "személyeskedő" olyankor, ő is megtanulta hogy ne rajtam vezesse le, hanem inkább csak mellettem dühöngjön, mert ő is mindig rosszul érzi magát utána mikor ok nélkül viselkedik velem így.
2021. márc. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#7

Teljesen az én volt párom is ilyen, akiről említést tettem.. hogy mindent magára vesz. És én olykor rajta vezettem le, de nagyon nem akartam, csak kijött. És hát nem tudom, de Ő eléggé nem bírta ki. De akkor ennek örülök, hogy vannak ilyenek, akik meg tudják oldani.

2021. márc. 26. 10:10
 9/10 A kérdező kommentje:

#5

De a tudtára adtam, de azt mondta, hogy "már ne miattam változz meg, hanem azért, aki majd utánam lesz"... Szóval kicsit makacs és szigorú is, felnőtt fejjel gondolkozó.. de én valamiért érzem, hogy amúgy adna még egy esélyt, HA más lennék TALÁN.


Uh, köszönöm. Hát, hátha segítene valahogy. De ki tudja. Olykor mindenki hajlamos "meghátrálni".

2021. márc. 26. 10:15
 10/10 A kérdező kommentje:
Az nem lehet, hogy borderline személyiségzavarom lehet?! Vagyis, hogy van rá esély.. Valahogy tényleg elfogok menni, mer' érzem, hogy valami nem okés, évek óta van ez nálam.
2021. márc. 26. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!