Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus nőként van esélyem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus nőként van esélyem személyesen ismerkedni?

Figyelt kérdés

Kerestem eddig társkereső aplikációkon, facebook csoportokon is, de pár nap után mindig eltűnnek, törlik magukat, kiderül, hogy kamuzós férfi, csak szexről tud álmodozni meg beszélni, egyből képet akar...

Élőben mennyi esélyem van megismerkedni szintén leszbikus lánnyal aki nem az imént említtett körökbe tartozna?

Nem járok bulikba, partizós helyekbe, nem ez a fajta vagyok de még LMBT fesztiválra sem jártam eddig, mert nem bírom nagyon a tömeget. De nem is az a fajta vagyok aki megtud szólítani egy lányt csak úgy aki épp tetszik, mert ugye nem lehet egyből tudni, hogy most ő benne lenne e vagy nem értitek és azt "outcome" sokkal rosszabb lenne szerintem.

Viszont ha csak várok arra, hogy engem szólítsanak le szintén leszbikus lányok, hogy tetszem nekik, arra nem sok esély van és várhatok erre örökre bár szívem szerint szeretném ha ez történne mint mindig én kezdeményezzek. Interneten is mindig én írtam először, én indítottam a beszélgetést amiből kicsit elegem van.

Fővárosi vagyok amit most mondhattok előnynek, de élőben hiába van sok lány aki szembe jön velem ha 30-ból 1 leszbikus és én meg csak keresek.

Társkereső appokból viszont elegem lett a 10.kamuzós pasi után...

De nincs többb ötletem hol keressek igazi leszbikus partnert aki nem csak a szex miatt lenne velem, de amit írtam hogy élőben rám kérdezne valaki arra nulla esélyt látok hacsak nem rakok fel valami LMBTQ kiegészítőt mint kartkötőt és úgy talán csak leesik hogy igen én ez vagyok.

Lányok ti mint gondoltok erről? Csak én vagyok egyedül aki így véleménykedik erről a jelenségről?

-Provokatív, értetlen válaszokat egyből jelentek!-



2021. márc. 28. 23:03
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
1.Kifejtenéd bővebben?
2021. márc. 28. 23:12
 2/16 anonim ***** válasza:
78%
Velem is tudsz. Nem szexelünk, de amúgy minden mehet.
2021. márc. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Bi làny is èrdekelne?
2021. márc. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
3.nincs tiltva a szex csak ne az lenne, hogy állandóan erről beszél a lány, csak kalandra kellenk érted.
2021. márc. 28. 23:18
 5/16 A kérdező kommentje:
4.Persze, ha tényleg komoly kapcsolatot szeretnél.:)
2021. márc. 28. 23:19
 6/16 anonim ***** válasza:
84%
Csak 10 kamus pasiba futottál bele a neten? Akkor nem napokig voltál netes társkeresőkön max. fél óráig. Lehet a hétköznapokban is ismerkedni, de erre dedikált fórumokon egyszerűbb. A neten megtanulhatod szűrni a kamusokat (hosszú folyamat lesz), vagy ha vége a covidnak akkor wow! party és kész. Ha a hegy (a többi leszbikus lány) nem megy hozzád, akkor neked kell odamenni ahol ők ott vannak.
2021. márc. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

De nem pont társkeresés miatt vagyok itt, hanem érdeklődnék amúgy is erről a jelenségről amit hátha ti is tapasztaltatok már.

Itt is tapasztaltam sajnos elég sokszor, ezért nem írtam hogy épp keresek társat itt. Legtöbbször kiderült az illető férfi volt..

2021. márc. 28. 23:20
 8/16 A kérdező kommentje:

7.nem csak 10be csak példaként mondtam..

sokkal többe.

a ténylegesnek hitt leszbikus lányok meg pár nap után leléptek még személyes találkozóig se jutottunk el..vírus ide vagy oda.

2021. márc. 28. 23:21
 9/16 A kérdező kommentje:
7.meg nem írtam de goondotlam nem kell hogy nem félóráig keresőztem...hónapokig kerestem eredménytelenül...
2021. márc. 28. 23:23
 10/16 anonim ***** válasza:
54%
Nem irigyellek. Nehéz a leszbik élete.
2021. márc. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!