Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ez normális leszbikus lányoknál?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális leszbikus lányoknál?

Figyelt kérdés
Még nem voltam lánnyal, viszont úgy képzelem el, hogy én inkább a fiúsabb/aktívabb szerepben lennék. Szóval kb. "fiúként" funkcionálnék. Nem akarnám, hogy ő nekem csináljon bármit. Nem akarom, hogy a mellemhez vagy a nemi szervemhez érjen. Én viszont szívesen csinálnék neki mindent, akár felcsatolhatóssal is. Elég hülyén érzem magam emiatt. Ez normális vágy?

2021. ápr. 4. 18:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki más, szóval ez is lehet normális, a lényeg, hogy megfelelő partnert találj :)
2021. ápr. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan nem vagyok leszbikus, de annyit tudok, hogy van ugye alapból a butch meg a femme mint két kategória. A butch a fiús lány, aki fiúsan öltözködik, viselkedik, a femme pedig a nőies lány. És van ezen belül a stone butch, na az nagyjából az, amit te leírtál. Szóval az ő puncijához hozzá se érjenek egyáltalán, viszont a partnerét szívesen izgatja úgy, mint egy fiú, kézzel, szájjal, vagy akár felcsatolhatóval is.
2021. ápr. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
20%

Szia

Én meg fiú vagyok viszont szeretném kipróbálni egy lánnyal hogy én vagyok a "nő" úgyhogy semmi gond ezzel sztem.

2021. ápr. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Vannak az ún. pillow princess ek, vagyis olyan leszbikusok/biszexek akiket kielégít a párjuk, de nem viszonozzák. Magyarul passzívak mindig.

Egyéjszakást lehet találni ilyet, de ha rendes kapcsolatot akarsz egy lánnyal, legtöbb esetben azért kölcsönösség van. Én pl nem bírnám elviselni hogy sose nyúlhassak a páromhoz.

2021. ápr. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmilyen nőnél nem természetes, hogy ennyire óckodik a saját testétől. Férfiaknál se tartom annak.
2021. ápr. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálam kizáró ok lenne ha nem erhetnék a másikhoz

Szerintem úgy elég hamar kihuny a tűz

2021. ápr. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ahány ember,annyi féle...

Én hiányolnám azt a részét,hogy a másik felsőtestéhez hozzáérjek,viszont a többivel szerintem ellennék.

2021. ápr. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én régen éreztem így magam, amikor rájöttem hogy a lányok tetszenek.

Nem akartam elfogadni magam testileg később rájöttem, de telt múlt az idő és mára már sokkal szívesebben kapok mint adok. Bár lehet ez csak a mérhetetlen lustaságomnak köszönhető :D

2021. ápr. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
76%

Exem is ilyen volt, nincs ezzel semmi gond szerintem :)

18/L

2021. ápr. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem is teljesen rendben van🙂

19L

2021. ápr. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!