Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Érdekes lehetne egy olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekes lehetne egy olyan leszbikus könyv, ahol fogvatartó-fogvatartott között van vonzalom? (Stockholm-szindróma)

Figyelt kérdés

Láttam, hogy a heteró könyveket illetően népszerű ez a téma. Pl 365 nap.


Ti leszbikus/biszexuális nőként elolvasnátok ilyet, ha jól ki lenne dolgozva a lélektani része?

A történet maga elég drámai lenne. Természetesen kiderülne benne, hogy a fogvatartó pl. miért lett ilyen.



máj. 12. 16:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindenesetre elkezdeném olvasni, belelapozni. Ekkor dölne el, hogy elolvasnám-e?
máj. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Bennem van egy nagy ellenszenv az alá-fölé rendelt viszonyokban. Meleg kapcsolatokban valamiért mindig ezt nyomják. Mintha normálisak, egyenlők nem is lehetnénk, meg valakinek folyton irányítani kéne (aki a férfi). Ezért elsőre biztos nemet mondanék.
máj. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretem az ilyen sztorykat. Esetleg ird angolul, ugybtöbb szem is láthassa.
máj. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hmm, nem pont leszbikus, inkább queer, de a A Dowry of Blood, S.T. Gibson vámpíros könyve ilyesmi.



Azt olvastam, és nekem tetszett. Pszichológiailag jól volt felépítve, és tetszett Constanta karakter fejlődése is.

Az egyetlen dolog ami zavart, hogy nem volt hosszabb az egész, lehetett volna kicsit tovább írni.

máj. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!