Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lennétek együtt olyan lánnyal,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lennétek együtt olyan lánnyal, aki?...

Figyelt kérdés
Csak kiragadva egy-két példa: Szexben akármilyen pózról legyen szó, kizárólag alul szeret lenni, meg azt, ha pl. a másik a falnak nyomja vagy ölbe kapja. Mit gondolnátok valakiről, aki ilyen?

2021. ápr. 22. 10:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolnám, hogy szubmisszív. Lényegesen kevesebben vannak, akik komfortosak tudnak lenni, mindkét szerepben, szóval nem hiszem, hogy gond lenne, ha neked inkább az alárendelt szerep feküdne.
2021. ápr. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
Az hogy uncsi és passzív. Nem akar szexben - se - aktív tagja lenni az eseményeknek és csak sodródik az árral.
2021. ápr. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Én szeretek (magyarban nem tudom mi a legmegfelelőbb szó erre) top és bottom is lenni, de inkább top, szóval simán.
2021. ápr. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
58%
Nem a szex hatarozza meg a kapcsolatot de nekem am mind1 mert en mind2 szerepben elvagyok 24/L
2021. ápr. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%
Nekem a lényeg az érzelem. Na meg az, hogy el tudjak menni xd
2021. ápr. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ismerkedés alatt úgyse szexelek vele, ha annyira komolyra fordul, hogy lefeküdjünk, akkor meg van annyi bennünk, hogy ha ez gondot okoz, akkor megbeszéljük. Én se tudom mi a jó kifejezés magyarban, de inkább top szeretek lenni, mintsem bottom. AZ utóbbi csak ritka nálam, szóval nem hinném, hogy nagy hátrányt jelentene.
2021. ápr. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtatok! Úgy látom, jó az arány, azért a kérdés, mert hallom, sokan nevezik őket (erre is állítólag van valami "szakszó") "pillow princesseknek?" Pedig az illető szeret adni is, kapni is, csak egyszerűen szeret, ahogy ti is mondjátok, "bottomnak" lenni.
2021. ápr. 22. 14:31
 8/11 anonim ***** válasza:
89%

A pillow princess az olyan szélsőségesen bottom, hogy csak kapni szeret.

A “sima” bottom viszonozza a dolgokat, csak kevésbé irányítós.

A lényeg hogy amíg nem “teljesen pillow princess” addig nem baj. De még az is jobb mint a stone butchok, akik csak adnak de egyáltalán nem engedik hogy te hozzájuk érj. Na nekem az az egyetlen ami teljesen kizárt.

2021. ápr. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Na nekem volt dolgom egy pillow princessel, és rohadt unalmas dolog volt... Mindent nekem kellett csinálni, és még egy nyomvadt csókot is alig tudott viszonozni. Amúgy azt, aki adni is meg kapni is szeret, függetlenül attól, hogy mennyire dom vagy sub, úgy hívjuk, hogy switch.
2021. ápr. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A top meg a bottom azt jelöli hogy hogy ki “hordja a nadrágot” a kapcsolatban és/vagy irányít az ágyban. (Top=dom/bottom=sub.)De ez pont nem azt jelenti hogy a bottom csak kapni szeret, a top pedig csak adni.

A switch az én értelmezésemben az, aki ha egy toppal van együtt akkor vele inkább bottom, bottommal meg top, tehát mindkét szerepben jól érzi magát. Ha két switch van együtt, akkor változik hogy ki a domináns.

2021. ápr. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!