Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus csajok, nektek néha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus csajok, nektek néha van olyan fantáziátok, hogy szívesen elkapnátok egy heteró csajt, lebírkóznátok és szexelnétek vele?

Figyelt kérdés

Ha volt már ilyen, akkor ki volt az a csaj?

És volt hogy pl elkezdtetek vele hülyeségből akár bírkózni, hogy érezzétek a másik lányt?

Mi lett végül?



2021. máj. 7. 22:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

“ nem lesz az összes heteró pasi gonosz”


Kösz hogy leírtad ezt a nyilvánvaló dolgot amit mindenki tud, és senki nem is állított mást.

De akit megerőszakolnak, annak ettől nem lesz jobb.

De le is írta hogy mindegy milyen nemű az illető, elítéli az erőszakot.

Amúgy nem kívánom senkinek hogy megtudja mennyit szenvedtem hetero pasik miatt. Ettől függetlenül nem utálom az összeset.

2021. máj. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
"Kedves 9es köszönöm a heteró férfiak nevében az általánosításodad. " Hol írtam én hogy MINDEN férfi görény? De bizony vagytok szép számmal akik nem érit hogy ha nemet mondok, nemet is gondolok.
2021. máj. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
100%
Nem vagyok a szexuális zaklatás híve.
2021. aug. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Gondolatban izgatónak tartom, persze azért nem tenném meg...
2021. aug. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!