Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus/biszex nők, lennétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus/biszex nők, lennétek transzszexuális nővel? Miért/miért nem?

Figyelt kérdés

(Olyanra gondolok, akinél már megvolt a némátalakító műtét.)


Én szerintem nem, és nekem a legfőbb indok, akármennyire is nevetségesen hangzik, az, hogy eddig akárhány transz nőt láttam az interneten, 1-2 kivétellel mindegyiküknek férfias volt a hangja és abban a pillanatban, hogy megszólaltak, egyértelmű volt, hogy transzszexuálisok és engem ez nagyon kiábrándítana. 😐


2021. máj. 15. 16:19
A kérdező szavazást indított:
Igen, egyáltalán nem zavarna
Igen, de csak bizonyos feltételekkel, pl. ha a hangja egyáltalán nem férfias
Talán, nem vagyok benne biztos
Semmiképp sem
26 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%

Nem, mert zavarna a tudat hogy férfi volt, műtétei voltak, hormonokat szed stb.

Aztán ki tudja, lehet megismerkedek egy transz lánnyal aki úgy megfog hogy mégis megpróbálom vele.

Szóval valószínűleg nem menne, de 100 százalékosan nem zárkózok el semmitől.

22/bi/L

2021. máj. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%
#2 magamat nem, de a többi leszbi/biszex nő tényleg prioritást élvez nálam. De még a meleg fiúkat is nagyon szeretem. És? Mindenkinek vannak preferenciái, te meg minket bi/leszbi nőket utálsz, legalábbis nekem az jön le.
2021. máj. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%

Nem, kövezzetek meg de émelyítene a tudat hogy nem született nő! Èn Nőre vágyom, igazi nőre, nem egy csináltra!


Elnézést minden transztól, de ez egyéni vélemény, amire a kérdező kíváncsi volt.

2021. máj. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
6%
Transzfóbok
2021. máj. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok transzfób, de szexuálisan nem vonzanak sajnos. A fiúk sem vonzanak, mégse vagyok fiúfób.
2021. máj. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem a meleg fiúk sem járnának transz férfival.
2021. máj. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
13%

[link]


E szeint transzfóbok vagytok, arról szól a cikk hogy aki nem járna transszal az transzfób. Egy hetero férfinak neki álltak az oly híres lmbtq tagok mert elutasított egy transz nőt

2021. máj. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Vele igen :

[link]


De neki a hangja is nőcis.

[link]

2021. máj. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
98%

Hagyjál ezzel a szuper hetero baromsággal mert hányok ettől. Nem az a transzfób aki nem járna transszal. Nem én döntöm el hogy kihez vonzódok.

A super straightek azért transzfóbok mert nem tartják nőnek a transz nőket.

Nekem a transz nők nők, a transz férfiak férfiak. De attól még szexuálisan nem tudnék vonzódni hozzájuk.

2021. máj. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

[link]


Miss mandarinnal összejönnétek leszbik?

2021. máj. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!