Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » 67 éves vagyok. Lányom tegnap...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

67 éves vagyok. Lányom tegnap leültetett és elmondta, hogy leszbikus. Hiába mondom neki, hogy ugyanolyan, mint mi, heteroszexuális nők, azóta megváltozott, sír, ha felveszi a telefont. Miért van ez? (Nem tudja indokolni.)

Figyelt kérdés

2021. máj. 18. 14:26
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%
Lelki segely kellhet neki.
2021. máj. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
4%
Csókolom! Tessék intézni neki valakit a rosszlanyok.hu weboldal segítségével!
2021. máj. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
77%

"ugyanolyan, mint mi, heteroszexuális nők"


Ezt mégis hogyan kéne érteni?

2021. máj. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Hogyhogy hogy? Ezt én így mondtam neki, mivel én heteroszexuális vagyok. Nem ez a problémám.
2021. máj. 18. 14:38
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Csókolom! Utolso szerintem ugy erti, hogy ezzel nincs semmi baja, ugyanugy nez ra ezutan is, mintha nem lenne meleg


Lehet szegyenli magat on elott, ilyenkor arra is kell gondolni, hogy ezelott a bejelntes elott a lanya mennyit orlodott ezen, lehet szuksege lesz meg egy kis idore, mig sajat maga is el tudja fogadni azt, hogy el tudta mondani az edesanyjanak

Legyen turelmes vele meg egy kicsit

2021. máj. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Koszonom, türelmes vagyok és nyugodt is. Gondoltam erre, hogy sokat várt.
2021. máj. 18. 15:59
 7/22 anonim ***** válasza:
2%

Szevasz Öregcsont!


Tudod változik a világ LMBTQ meg minden szóval fogadd el a lányod. És Támogasd! Nem az a világ van mint ann ohoyg hozzaadnak szüleid vaalmi bajszos úrhoz stb. Fel kell vallani a massagot! Miert ne lehetne más? Ez az ő élete! Magad dolgaval törödj és tamogasd a lanyod szülőként bar amr dédnagymamanak kéne lenned minimum ez a feladatod!

2021. máj. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
7! Maga biztosan itt van ezen a bolygón?
2021. máj. 18. 16:05
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyértelmű, hogy a kérdező elfogadja a lányát.

Kedves kérdező szerintem csak idő kell neki, hogy elfogadja magát, biztos nehéz volt neki megtennie ezt a lépést.

2021. máj. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kedves 9-es.
2021. máj. 18. 16:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!