Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mit gondoltok ránézésre erről...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok ránézésre erről a nőről?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


- Szerintetek milyen személyisége lehet?

- Tetszik külsőre?

- Milyen lehet egy párkapcsolatban?

- Milyen lehet az ágyban?

- Lennétek együtt vele?



2021. máj. 31. 11:50
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Képről nem tudom megmondani milyen a személyisége.


Külsőre egyáltalán nem tetszik.


Nem érdekel.


Nem érdekel.


Nem!

2021. máj. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Rendben, megértem. Kíváncsi voltam, akad-e akár egyetlen válaszoló is, akinek tetszetős. Köszönöm, hogy rám szántatok egy fél percet! :)
2021. máj. 31. 17:41
 13/21 anonim ***** válasza:
Számomra a lányos lányok jönnek be, szóval külsőleg nem tetszik. Kép alapján nem tudom megmondani milyen a személyisége, mondjuk küzdősportot űz, szóval tuti kitartó és elszánt
2021. máj. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a fiúsabb lányok jönnek be, de ő pont nem.
2021. máj. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Nem jön be, elég aggresszívnak tűnik
2021. jún. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén én félnék tőle, beszolok neki valamit veletlen vagy veszekszek vele es mellem csap egy kiesebbet es eltörik 6 helyen a gerincem. :D szóval nem. Am nem is tetszik nekem túl markáns vagy h mondjam. Még testre sem tetszik, nincs se dereka, semmi nőiesség nincs benne. Kicsit úgy nez ki mint női viking harcos. De ez az én véleményem és ettől függetlenül lehet egy szerezhető ember csak nekem nem jön be 24/l
2021. jún. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Na nem számítottam rá,hogy a Reni lesz a képeken😂

Amúgy semmi gond nincs vele,legalábbis insta alapján mondom,kiáll a véleménye mellett. De nekem nem jön be külsőleg,mert szintén a lányosabbak jönnek be. De amúgy szimpatikus,egy párkapcsolatban szerintem egyáltalán nem harcosként viselkedhet,eléggé a kedvesség,az alkalmazkodás jön le róla (ugye ez a keménynek néz ki,belül viszont vaj). Az ágyban lehetséges,hogy domináns,és gondolom mivel fiús így neki a lányosabbak jöhetnek be.

2021. jún. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Ja igen, amúgy tényleg ő a Reni! :D Én nem néztem a vedélkedőt, meg egyáltalán a sport téma sem nagyon vonz így én alig-alig vagyok képben vele, de nem tűnt olyan borzalmasnak, mint ahogy sokan leírták. Persze ez nem jelent semmit


Mindenesetre ízlés dolga és köszönöm nagyon mindenki véleményét! :D

2021. jún. 1. 19:20
 19/21 anonim ***** válasza:

Fiús vagyok, próbálok úgy ránézni.

-Nekem nem tetszik, csajosak jönnek be, azonban, szerintem a teste jó, most ezt úgy mondom, mintha a riválisomat nézném.

-Kép alapján nehéz, annyit tudok amennyit az exatlonban mutatott abból is keveset, szerintem határozott tudja mit akar.

-Szerintem gyengéd lehet és dominánsabb fél.

-Személyszerint nem.

2021. jún. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon nem jön be.
2021. jún. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!