Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Véletlenül lefeküdtem egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véletlenül lefeküdtem egy másik lánnyal, hová fog ezek után fajulni a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés

Észre sem vettem, hogy mennyire jól érzem magam vele, utólag visszanézve, apránként egyre közelebb kerültünk egymáshoz, egyre többet mentünk parkba, ,plázába, mekibe, moziba stb... múlt hét pénteken feljött hozzám, aztán ott hülyülni kezdtünk, szétröhögtük magunkat, birkóztunk, aztán egyszer csak megcsókolt, én meg viszonoztam, de olyan hirtelen volt, mintha részeg lettem volna, kérdezte tőlem, hogy akarom-e, hogy folytassa, én meg rábólintottam és kész! Nem volt megállás, lekerültek a ruhák és összebújtunk. Azóta ugyanúgy együtt járunk suliba meg haza, azzal a különbséggel, hogy kézen fogva (az ő kezdeményezésére) megyünk, pirulva, somolyogva sandítunk egymásra, suttogva bókolunk egymásnak, hogy szeretlek, meg hogy gyönyörű vagy, az öleléseink hosszúakká és szorossá váltak, barátnőm pedig szeretné, ha most pénteken is megtörténne az, ami legutóbb, csak éppen elfelejtődött a dolog konkrét tisztázása (én pedig rettentően izgulok a gondolattól, de az a baj, hogy én is nagyon vágyom rá, hogy újból megtörténjen). Szerintetek most tulajdonképpen mi van közöttünk és hová halad ez az egész?


Még annyi támpontot tudok nektek írni, hogy tegnap bonbont dugott a táskámba, én pedig ma virágot adtam neki.



2021. jún. 7. 14:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Aggwhh! 😄


Sok boldogságot! Ez aranyos volt. :).

2021. jún. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is hasonló volt az összejövetelünk a párommal. Egy éven keresztül voltunk szinte az első találkozásunktól kezdve legjobb barátnők. Nagyon szorosnak és különlegesnek éreztem a kapcsolatunkat, de eleinte meg sem fordult a fejemben, hogy ez több lehetne mint barátság. Akkor hevertem ki épp egy nehezebb szakítást, valószínűleg túlságosan azzal voltam elfoglalva hogy észre vegyem mi is történt. A végén már nem tudtunk egymás nélkül létezni, folyton együtt lógtunk és elkezdtem érezni hogy testileg is vonzódom hozzá. Egyszercsak megtörtént hogy lefeküdtünk, utána mindketten pislogtunk rajta hogy most mi lesz, egyikünk se volt felkészülve rá hogy ez megtörténik majd. De persze addigra már szerelmesek voltunk még ha csak utólag jöttünk is erre rá. Azóta töretlenül együtt vagyunk, immáron 7 éve :)
2021. jún. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Sokáig nektek is 12!

Jó ilyeneket olvasni!

2021. jún. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

hááát jártok,

Ezen már nemnagyon kell mit tisztázni.legyetek boldogok!

2021. jún. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
örüljetek egymásnak, és sok boldogságot nektek!
2021. júl. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Hogy fenébe lehet alakivel véletlenül lefeküdni?

Nekem akarattal is nehezen megy.

2021. júl. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Kommunikáció, őszinteség, élvezet!

És mindegy mi lesz. A lényeg hogy ebben a pillanatban boldogok legyetek, és szeressétek egymást! És ha valamilyen véletlen következtében mindketten a fiúknál köttök ki, akkor is maradjon meg a szeretet, és a tisztelet egymás iránt! Cukik lehettek!

2021. nov. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!