Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mondanátok olyan filmeket,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondanátok olyan filmeket, amik nem kifejezetten leszbikusokrol szolnak, de van benne leszbi jelenet? Csók, szex, de szimpla hetero vetkőzés, villantásos film is jöhet!

Figyelt kérdés
2021. jún. 10. 13:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Steven universe
2021. jún. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Fekete hattyú
2021. jún. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%

Ördög bujt beléd.

The blue is warm colour.

2021. jún. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A Stick It-ben (Talajfogás) a jégfürdős jelenet, uhhhhh


2 sorozat ugrik még így hirtelen az eszembe, a The Wilds és a Motherland: Fort Salem

2021. jún. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

She Ra Princess of Power


Alta Legend of Korra


Black Mirror St Junipero


Sex Education sorozat a netflixen


The 100 sorozat


Dragon Prince a netflixen


American horror story Asylum

2021. jún. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is sori jut elsőre eszembe, az Atipycal nevű sori, az bem kifejezetten lmbtq témájú, egy autista srácról szól, de idővel kibontakozik benne egy leszbikus szál is. Smaci van, több azt hiszem nincs, de jó sori önmagában, szerintem érdemes megnézni.
2021. jún. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Wynonna Earp
2022. ápr. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Everything sucks
2022. ápr. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

I Care a Lot, akciófilm, szerintem nagyon izgalmas de a főszereplő leszbikus és a személyéhez/életéhez tartozik ez, de nem annyira ezen van a hangsúly.

De amúgy csomó Netflixes sorozatban van ilyen, Orange is the New Black ami női börtönben játszódik, szóval nyilván érthető a dolog.

Tini dráma sorozatok esetleg Heart Break High vagy Sex Education, mindkettőben elég központi téma a szex és az lmbtq+.

HBO-n láttam még egy filmet, ami az iskolai lövöldözésről szól, és Jenna Ortega csókolózik benne egy lánnyal, the Fallout a címe.

2023. máj. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szoba Rómában.
2023. júl. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!