Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusok, összejönnètek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok, összejönnètek olyannal(akár csak alkalmi szex, akár komoly kapcsolat), aki règen pasi volt, de mostmár nőnek nèz ki?

Figyelt kérdés

Olyannal, akinek már alul is meg van csinálva ès olyannal, akinek minden meg van csinálva, de alul mèg pènisze van?

Amúgy szèpen át van operálva, ès hormonkezelve, nem úgy, mint egy ízlèstelenül kisminkelt fèrfi női ruhákban.



2021. jún. 12. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A többsége NEM, mert attól még pasinak fogja tekinteni (ahogy a hetero férfiak sem tekintik nőnek a travikat, shemaleket, ladyboyokat).
2021. jún. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
Én igen. Mondjuk biszex vagyok
2021. jún. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
83%
Nem, mert ha ez vonzana, akkor nem leszbikus lennék, hanem omni/pan
2021. jún. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha valamivel nagyon "belopná magát a szívembe", beleszeretnék, akkor igen. Úgy alapvetően azért egyáltalán nem vonz a dolog....
2021. jún. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy írták előttem is ez inkább a pánszexuálisokra jellemző, én magam is az vagyok, engem inkább maga az ember megjelenése vonz,ha számomra különleges és a szex is inkább szól arról, hogy örömöt okozzunk egymásnak ahogy tudunk, ergo mindegy mi van odalent. Együtt még nem voltam transznemű emberrel, de abszolút nem zárkózom el a gondolattól.
2021. jún. 14. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!