Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Példa arra, hogy egy párkapcso...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Példa arra, hogy egy párkapcsolat lezártával barátok tudtatok maradni?

Figyelt kérdés

Egy kivétellel közös megegyezéssel, píszí módon értek véget a szerelmi kapcsolataim. Számomra őszintén értékes emberekről van szó, inkább az volt a probléma, hogy mindenféle válozatos oknál fogva nem tudtunk megfelelően működni együtt.

De barátság is megkérdőjeleződik: hogyha kedves vagyok azabaj, ha nem vagyok kedves az is baj, ha fagyit veszek az öccsének az is baj, nem írok az anyjának szülinapra - az is baj, ha nem imádom a képét - na az is, ha imádom - az is, mert magyarázkodnom kell, hogy becs'szó nem vagyok szerelmes... :-)

Igazából most elironizáltam a helyzetet: nem ennyire gyerekesen béna, de béna, és nem is vicces. Tudtok példát mondani arra, hogy egy párkapcsolat lezártával barátok tudtatok maradni?



2021. jún. 20. 22:49
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Szexuális identitástól függetlenül ki merem jelenteni: a szerelem és a barátság nem ugyanarra való.
2021. jún. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%

Igen, nekem sikerült. Egy alkalommal. Szóval nem általános, de előfordul néha.

(hetero f47)

2021. jún. 21. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szinte mindegyik exemmel jó a viszonyom, egy kis időt kell hagyni hogy leülepedjenek a dolgok és utána lehet vinni ezt a barat fonalat tovább. Lehet veled is baj van, ha valami szerinted még belefér, vagy épp már nem fér bele mert nem úgy van közötök egymáshoz, akkor állj a sarkadra és tedd tisztába ezeket. Tudnia kell mindkettőtöknek, hogy már nem az az idő a mi volt, akkor nem lesz szájhúzogatás

Mondjuk mások szerint beteg dolog jóban lenni az exekkel xd

2021. jún. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Osztom az előttem szóló szavait.

Nekem általában hónapokkal, évekkel később sikerültek ezeket a kapcsolatokat barátság szinten megtartani. Amikor tényleg csak az eszmecserék meg a jóbarát hiányzik valakitől és nem pedig az intimitás vagy a szex.

Ha viszont sikerül lezárni, szerintem működhetnek másoknál is ezek a barátságok, nem csak nálam.

2021. jún. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A legutolsó párkapcsolatom volt olyan, hogy barátok tudtunk maradni. Kellett hozzá, hogy mindketten lezárjuk magunkban a sztorit, egy darabig nem beszéltünk, de mióta újra felvettük a kapcsolatot, nagyon jóban vagyunk.

A problémát az ő új nője okozza, aki elképesztően féltékeny rám, amit mi tudunk, hogy teljesen indokolatlan, de neki valahogy ezt nem lehet megmagyarázni. Emiatt ritkábban találkozunk és kevesebbet, mint amennyit szeretnénk, de jobb a békesség.

2021. jún. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Aha, köszi!
2021. jún. 22. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!