Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Egészségesnek mondanátok egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egészségesnek mondanátok egy olyan párkapcsolatot, ahol a felek bizonyos értelemben "ellenségei" is egymásnak?

Figyelt kérdés

Tehát adott két szerető ember, akik odaadó, őszinte, szeretetteljes szerelemmel viseltetnek egymás iránt, azonban! A közös hobbijuk a sportolás és ennek kapcsán előszeretettel rivalizálnak egymással, tehát együtt tornáznak és folyton beszólogatnak egymásnak, kekeckednek a másikkal, úgymond versenyeznek, ki a jobb, ki az erősebb.


Mit gondolnátok egy ilyesfajta szerelemről?



2021. júl. 20. 07:56
 1/8 Válaszoknélkül ***** válasza:
100%
A főkérdés olvasásakor egészen másra gondoltam, de a leírást olvasva ebben semmi nincs. A sport sok egyéb dolgon kívül éppen a rivalizálásról is szól, versenyhelyzetről (hacsak nem egyedül végzi valaki), szerintem pont jó, hogy ezzel motiválni tudjátok egymást.
2021. júl. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az ellenfél és ellenség közel sem ugyanaz!

Mondjuk az is igaz, hogy ellenfélként is lehet bunkó, meg tisztelettudó módon is viselkedni.

2021. júl. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen az, én pl szeretek versengeni, meg van egy egészséges verseny szellem is, hiszen nyerni akarunk. Most ha néha beszól vagy valami, ami nem durva, akkor szerintem ez teljesen jó.
2021. júl. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tetszik az ilyen, egyszer valódi cicaharc lesz a vége:).
2021. júl. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Példának okáért együtt futás, közös gimnasztika, vagy akár kosarazás közben olyan kötekedések, hogy: "béna vagy", "lassú vagy", "úgyis szét lesz rúgva a hátsód", "meg leszel fektetve" meg még sorolhatnék kismillió hasonlót, aztán ezek persze nagy nevetésekbe torkollnak.
2021. júl. 21. 07:43
 6/8 Válaszoknélkül ***** válasza:
100%
Ha nektek ez tetszik, és tök jól elvagytok így, akkor mégis minek kellett a kérdés? Nem vágom...
2021. júl. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nyilván ezek abszolút normálisak. Mi nem sportban versengünk, inkább társasban, vagy digitális játékokban és nyilván mi is szívjuk egymás vérét ilyenkor. Ez valahol szerintem természetes. Nyilván ha komoly tétje lenne a dolognak nyilván támogatnánk a másikat szívvel lélekkel. Sportban ez szerintem még pozitív is lehet amennyiben nem veszitek véresen komolyan, hogy sérülés legyen a vége még motiváló erőként is hathat.
2021. júl. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez elsősorban játékos rivalizálás, plusz, egy érett ember úgy vélem őszintén tud örülni a másik fél sikerének, függetlenné tudja tenni azt a sajátját dolgától.
2021. júl. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!