Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogy kell elképzelni egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell elképzelni egy (leszbikus) Facebook csoportban történő ismerkedést?

Figyelt kérdés

Belépek, aztán random ráírok emberekre, akiknek tetszik a profilképe, adatlapja? 🤔 Meg várom, hogy rám írjon, akinek én tetszem? 🤔

Vagy kiírnak magukról bemutatkozó szöveget az emberek, mint az albérletes csoportban, és lehet jelentkezni?😆



2021. aug. 3. 23:08
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Jah, nagyjából így. Aztán majd észreveszed hogy a nagy része kamus pasi, meg igazából nem leszbikus hanem "nőt keresünk harmadiknak" pár.
2021. aug. 4. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát én azt látom, hogy aki akar valamit az tesz ki magáról egy bemutatkozást, mit keres esetleg, hová valósi, aztán akinek tetszik az ír.
2021. aug. 4. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyelőre csak barátokat keresek ott, de vannak instagramos ismerkedők, ugyanakkor ott is megfordulnak kamuzós pasik, sajnos mindenütt belefutottam 1-2 emberkébe, akiknek az volt az első kérdésük "leszbikus lányként", hogy milyen gyakran masztizok meg hogy mekkora mellem van, és nem arra volt kíváncsi hogy hol lakok mi a foglálkozásom, hobbim, érdeklődési köröm stb... nem, hanem az, amit említettem...
2021. aug. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én mikor beléptem ilyen csopikba,akkor rám írtak. De nyilván olyanok akik nekem nagyon nem. De a legtöbb valóban 3-ashoz keres lányt..


Fb csopikban erősen szűrik a profilokat,szóval kamus férfi nem igazán van benne.


Írhatsz bemutatkozót is, biztos lesz aki ír :)

2021. aug. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Fb csopikban erősen szűrik a profilokat,szóval kamus férfi nem igazán van benne."


Ezt meg tudom cáfolni, hiszen nem is 1 olyan fb csoporttal találkoztam már, ahol magasról tesznek rá és mégis beengedik a kép nélküli, kamu névvel ellátott profilokat és olyan tagok is vannak bent, akik szándékosan provokálnak, trollkodnak, de mégse csapják ki őket.

Sajnos ez az igazság.

2021. aug. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsó én eddig olyan csopikban voltam ahol szűrték :)



Nyilván mivel rengeteg csoport van, van ahol leszarják, de szerencsére én jókat fogtam ki :)


Pedig amúgy jó lenne ha mindenhol szűrnének!

2021. aug. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Itt is lehet ismerkedni, amíg nem törlik. Szívesen beszélgetnék, írj nyugodtan.

Szeretek a hétköznapi dolgokon túl értelmes beszélgetéseket folytatni, érdekelnek a művészetek, az utazás, a természet, nyitott vagyok új dolgokat kipróbálni. Foglalkozás szerint közgazdász, 23 éves, nőies és a szintén nőies lányokat kedvelem.

2021. aug. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!