Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Csak szerintem mérhetetlenül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem mérhetetlenül alacsony a színvonal lgbt/leszbikus facebook csoportokban?

Figyelt kérdés

Nem ócsárolni szeretném, csak kíváncsi vagyok mások hogy látják ezt.

Nekem a hátamon feláll a szőr az ugyanolyan posztok miatt, állandó sértődésekért, felszínes megszólalásokért, az értelmi színvonal meg mintha néha már nem is lenne.

Ti hogy vagytok ezzel?

A napokban kiléptem az összes csoportból, mert rájöttem, hogy sok szükségem nincs ezekre, hogy ezzel legyen tele a fb-m, és sok hasznát se vettem.

(Más tészta, hogy más oldalakon se jobb a helyzet.)

21/L,L



2021. jan. 28. 21:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, nem csak ott.
2021. jan. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
A facebook eleve 10 éve volt menő.
2021. jan. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
Sajnos mindenhol. Csakhogy pár példát írjak az LQBT, Tumblr csoportok.
2021. jan. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
Segítek: igen, a neten mindenhol. Az arctalanság álarca mögé bújva megy az észosztás, sértődés, a saját nézeteik propagálása, "feminácik" meg egy óriási adag troll és kamus pasi. Az arctalan netes csoportok, fórumok mindenhol ilyenek. Keress zárt, valódi csoportokat ne olyanokat ahova boldog-bologtalant csak úgy bevesznek két kattintást követően.
2021. jan. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom en nem annyira tapasztaltam, jo olyan aktivan nem nezem neha fura emberek tesznek fel kepeket meg mindent h ismerkednenek de jo sokszor, de eddig nem nagyon irtam még kommentet sem. De am általában nem zavar csak tovább görgetek aztan ennyi 23/L
2021. jan. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

A tapasztalatom hasonló. Valahogy mintha legtöbben kicsit "tompák" lennének.

22/l

2021. jan. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm... azt hittem velem van a baj. Pont ma reggel olvasgattam én is posztokat a csoportba és elgondolkoztam ,hogy talán nekem nem is kellene itt lennem..

Kiábrándítóan alacsony a színvonal.

Most megnyugodtam ,hogy nem csak én gondolom így...

25/L

2021. jan. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Facebookot nem láttam még,de insta oldalakat ajánlom megnézni,tele van 14-13 évesekkel,nagyon durva xd A leírásaik színvonala is olyan persze,még a mondatképzés sem megy🤦‍♀️ Nem értem ezt én sem.
2021. jan. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
61%

Ugyanígy vagyok az instaval.

Rendesen pedónak érzem magam..

26/l

2021. jan. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Társkeresőn meg mindenki bezárkózik,lehetetlen ismerkedni,ha nem vevőek rá,de elvárják,de ez is szerintem tompaságra utal,hogy nem tud valaki írásban beszélgetni,úgy hogy ismerkedni akar🤷‍♀️ 18/l


Valami Marsos vagy másik bolygós ismerkedős oldalt tud ajánlani valaki? Hátha a földönkívüli leszbikusok földöntúli élményt tudnak már egy beszélgetéssel nyújtani.

2021. jan. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!