Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szakító ok lenne, ha barátnőtö...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakító ok lenne, ha barátnőtök azt kérné tőletek az ágyban, hogy had kényeztesse nyelvével a feneketeket?

Figyelt kérdés
Hosszas tépelődés után jelentené ezt be, nem az első randevún és nagyon-nagyon vágyik rá, könyörögne érte, láthatóan belereszket a gondolatába is.

#együttlét #örömszerzési mód
2021. aug. 4. 14:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
miert lenne? jo erzes…
2021. aug. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%
Nem, de csak akkor ha én is kényeztethetem azt övét.
2021. aug. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
Épelméjű ember ilyen miatt nem szakít. Legrosszabb forgatókönyv, hogy azt mondja, undorító, és nem hagyja. De az átlag szerintem abszolút hagyná és élvezné.
2021. aug. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
63%
Mi az, hogy? Egyből repülne.
2021. aug. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én a posinyalást kimondottan kedvelem, de például a lábfétisért nem vagyok oda. Ennek ellenére, ha megosztaná velem, hogy őt ez nagyon beindítja, akkor természetesen hagynám neki. Egy kapcsolatban ennyi kompromisszum készségnek lennie kell.
2021. aug. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én képzeld, igénylem az anális kényeztetést. Persze nem durva módon, meg csak akkor, ha teljesen tiszta vagyok.


Nálam a könyörgés nem oké. Ültess le, kérdezz rá kerekperec. Nem lesz semmi baj. Két forgatókönyv létezik:


"Ne haragudj, de én ezt nem szeretném."


"Benne vagyok, amúgy is izgat a dolog."

2021. aug. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtok! :) #2-es, nyilván akkor már nem egyirányú lenne a dolog. #9-es, értelek, hogy nem okés a könyörgés, az viszont nem túl nyers, ha csak úgy simán odavágják neked?
2021. aug. 5. 07:38
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt neked kell tudnod mi az ingerküszöbe. Gondolom nem 2 napja vagytok együtt.
2021. aug. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Én szeretem az őszinteséget, kertelés nélkül. Ez azt jelenti, hogy a másik bízik bennem és nem fél, nem szorong mellettem.


Nem kell csúnyán odavágni, csak lazán, hogy:

"Szívem, ... Úgy érzem, hogy engem érdekel az anális izgatás. Szívesen kényeztetnélek téged ott is. Mit szólsz ehhez, benne lennél?"

2021. aug. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

#8, nem valóban nem két napja vagyunk együtt és nem is egy fejleharapós valakinek ismertem meg, de a szexualitásnak ez a lépcsőfoka még sosem került terítékre köztünk.


#9, teljesen igazad van, egyet kell hogy értsek veled. Azt hiszem a te szavaidból fogok bátorságot meríteni! :)

2021. aug. 5. 07:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!