Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok titeket is izgat ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket is izgat ha a feneketeket izgatják? Vagy ezzel csak én vagyok így?

Figyelt kérdés
mindenhogy szeretem ha nyalják ujjazák játékokkal nemtom csak én vagyok ilyen perverz vagy más is szereti?

2016. aug. 9. 15:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Más is szereti, jesszus.
2016. aug. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbben szeretik, mivel erogén zóna, tele van idegvégződésekkel.
2016. aug. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
44%

Csak azért mert

1,sokaknak alapból ellenérzésük van

2,az elsó alkalommal a pasi nem figyelt eléggé

3,vallási vagy valami más okból nem jött be

A popsiszex, és úgy tűnik ók vannak többen, sokaknak igenis erogén zónájuk a popsilyuk is 😊

2016. aug. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Leszbi kateg :D
2016. aug. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A popsit fogdosni, nézni lehet. Az enyémbe ne nyomjon még a barátnőm se semmit. :)

Meg amúgy is mellpárti vagyok magamon is és máson is.

2016. aug. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

persze.

én is szeretem,kelllt hozzá idő meg olyan srác akinek hagytam,hogy csináljon ezt-azt és rájöttem,hogy ez jó.

2016. aug. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az ujjazás izgat, de a többi nem annyira, tehát tárgyat meg ilyesmiket ne dugjon fel nekem senki. xD
2016. aug. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nem mindíg kívánom és élvezm de van amikor igen. Viszont a páromnak nagyon szivesen csinálom. 21/Bi/L
2016. aug. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!