Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Aki sokat maszturbál,az egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki sokat maszturbál,az egy kapcsolatban is többször igényli a szexuális együttlétet,vagy nem függ igazán össze a 2?

Figyelt kérdés
Igazából csak kíváncsi lennék leszbikus lányként,hogy ez tapasztalataitok alapján mennyire függ össze? Mert ahogy olvasom,meg nyilvánvaló is,hogy a szex és az önkielégítés az nagyon nem ugyanaz.
2021. aug. 16. 02:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, a szexnek van egy durva lelki és érzelmi oldala is. Én szeretek dj-skedni magamon, de nem elégít ki, bármennyit csinálom. Oké, van orgazmusom, de azt a figyelmet, törődést nem tudom megadni magamnak.


Én mindig mondtam az exemnek is, hogyha rendesen ki vagyok elégítve (van orgazmusom általa vagy legalább megpróbálja), rendes előjáték van, kacérkodik velem, kimutatja, hogy vonzódik hozzám, szeret és tisztel, akkor nekem nem is kell annyi szex. Akkor kevesebbszer igénylem, mert az tényleg minőség és befoltozza a ... lyukaimat, amiket én nem tudok. :D Lelkileg, persze.

2021. aug. 16. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 cseppszi ***** válasza:
100%
Egy kiegyensúlyozott párkapcsolatban élő nő boldogságát nem pótolja semennyi maszti se . A végtelenül sok maszti egy töredékét képes lefedni csak annak a lelki boldogságnak, amit egy jó társ adhat.
2021. aug. 16. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!