Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért nem megy nekem az orgazmus?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem megy nekem az orgazmus?

Figyelt kérdés
Egyszerűen valahogy eddig nem sikerült és akármennyire szerettük egymást nem,nekik ment de nekem nem.Még egyedül masztival se megy,sehogy.Hogy lehet ez?

2021. aug. 23. 17:05
 1/8 anonim ***** válasza:
19%
Előbb kéne felfedezni a saját testedet, aztán beteg kapcsolatokba bonyolódni...
2021. aug. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Lelki okai lehetnek. Keress fel egy szexuálpszichológust, vagy valakit akivel nagyon mély bizalmi kapcsolatod van, és beszélgess a témáról sokat. Hátha kiderül mi okozza ezt nálad.
2021. aug. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
12%
Mert hiányzik egy igazi férfi.
2021. aug. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%

Egyáltalán hány éves vagy?

És hogyan próbáltad már? Esetleg egy erősebb vibrációs csikló izgató segíthet. Nekem először azzal sikerült, és csak akkor éreztem rá, hogy hová is kéne eljutnom. Csak ezután jött össze kézzel pl.

2021. aug. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az orgazmus alapvetően úgy működik, hogy minél jobban ráfeszülsz, annál valószínűbb, hogy nem fog megtörténni. Emiatt így elsőre én is lelki okokra tippelnék, egy szexuálpszichológus biztos el tud látni pár jó tanáccsal. Addig szerintem érdemes egyedül próbálkozni, akár kézzel, akár játékokkal, hátha közben sikerül kikísérletezni, hogy mi az, ami nálad működik és ezt utána már a partnered felé is tudod jelezni.
2021. aug. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem is kezeltetni kéne magad, na de nem az orgazmus miatt...
2021. aug. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes venni egy varázspálcát, vagy egy csiklóizgatót.


A legtöbb nő behatolástól nem tud elmenni,és oráltól is can alig alig. Próbáld ki, szerintem megéri.

2021. aug. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Egy normális nemű partner kéne szerintem
2021. aug. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!