Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus lányok, akiknek van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányok, akiknek van fiú barátjuk többet is eltudnátok vele képzelni?

Figyelt kérdés
Esetleg van olyan, aki egy fiú barát miatt kezdett érdeklődni a pasik iránt?
2021. szept. 18. 16:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincsen. Vannak fiú haverjaim de egyikkel se tudnám elképzelni
2021. szept. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
A leszbikusok, azért leszbikusok mert nem vonzódnak a férfiakhoz, tehát eleve értelmetlen a kérdésed...
2021. szept. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Azért vagyok leszbikus, mert nem vonzanak a fiúk. Egyik se, semmilyen mértékben. Nem tudom ennél érthetőbben elmagyarázni.
2021. szept. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Jól érzem magam férfiak társaságában, valahogy kötetlenebbül el lehet velük beszélgetni, poénkodni szinte mindenről, de ennyiben kimerül a dolog. Sem romantikus, sem szexuális értelemben nem találom őket vonzónak.
2021. szept. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Több pasi barátnomnak mondtam már, hogyha nők lennének szívesen összejönnék velük, mert jól kijövünk. :D De ennek hiányában képtelen vagyok bármire és ezt néha sajnálom is. Viszont így ez lehetetlen velük. :D
2021. szept. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Bármit eltudok képzelni bárkivel. Csak végre hajtani nem akarom. Mert a lányok inditanakbe.
2021. szept. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!