Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus nők! Eltudnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus nők! Eltudnátok fogadni, ha a párotok gyógyszerfüggő lenne?

Figyelt kérdés
Nyugtatók és altató
2019. júl. 16. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:
81%

Nem feltétlen jelentene hátrányt ismerkedési fázisban, de nem igazán tartom sokra azt az embert, aki bármilyen függőségben szenved.

Hosszútávon, ha nem tud a segítségemmel túllépni, szakítanék.

2019. júl. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Határozottan nem.Anyám is ezeken függ,az egész család szenved miatta.
2019. júl. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%
Csak akkor, ha közben felismerné, hogy ez probléma és tenne lépéseket, azért, hogy leszokjon róla. Akkor mindenképp támogatnám, de azt nem szeretném végig nézni, hogyan épül le a párom mellettem..
2019. júl. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Nyilvánvalóan okkal szedi, viszont jártam ilyennel, függő nem volt, de gyógyszerek nélkül nehezen funkcionált, a gyógyszertől meg tök más volt.

Könnyű mondogatni a kényelmes fotelből gondok nélkül, hogy csúnya gonosz függő valaki, mi?

2019. júl. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
67%

“Könnyű mondogatni a kényelmes fotelből gondok nélkül, hogy csúnya gonosz függő valaki, mi?“


Mindenkinek vannak problémái, csak van aki megoldást keres, van aki meg kifogást. Könnyebb siránkozni és függőnek lenni, mint szembenézni a problémákkal, mi?

Én is szedtem nyugtatókat, antidepresszánsokat, így teljesen jogosnak érzem az elvárást, hogyha én le tudtam állni, akkor más is.

Gondolom könnyebb irigykedni másokra, mint elgondolkodni, hogy vajon tényleg nincsenek problémái, vagy csak másképp áll hozzájuk...!?

(Első válaszoló voltam.)

2019. júl. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. júl. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!