Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ha nőként megnézek úgy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nőként megnézek úgy egy lathatóan leszbikus(nagyon fiús) nőt ő megérzi,hogy azért nézem,mert tetszik?

Figyelt kérdés

Mielőtt bárki letámadna,azt hiszem,hogy biszexuális vagyok,mert bejönnek a fiús nők is meg a fiúk is. A csajos nők nem igazán vonzanak.


Szóval nemrég találkoztam egy ilyen lánnyal és hát egy kicsit megnéztem,de furcsán éreztem magamar,hogy lehet azt hiszi,hogy lenézem.

Szóval ha esetleg szeretnék vele ismerkedni akkor ő azt érzi,hogy miért néztem rá úgy? Vagy hogyan "küldjek jeleket"?


2021. szept. 30. 12:05
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Ha téged az utcán megnéz egy pasi akkor észreveszed hogy bejössz-e neki? Aki "rutinos" a nők terén az észre fogja venni nyugi.
2021. szept. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%

Megérezzük/megérzik hidd el

Másrészt kb ugyan azt kell csinálni mint amikor egy férfivel szemezel

2021. szept. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Megérzi de rosszúl. Nem csak azért nézek meg valakit mert tetszik, hanem mert érdekes valamilyen szempontból.
2021. okt. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Általában a leszbikus közegben a femme kezdeményez, mert a butch csajon látszik hogy az ami, rajta meg nem.


Szóval ha akarsz valamit, neked kell odamenni és beszélni vele.

2021. okt. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Fiús lányként egyet tudok érteni a #3-assal.

Van olyan aki Azért néz meg mert tetszem neki, de van olyan is aki csupán azért mert furcsának vagy érdekesnek talál,ééés ami a "legjobb",hogy nem tudja eldönteni hogy most lány vagyok vagy sem....(mintha nem lenne egyértelmű egyébként.)

2021. dec. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!