Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Csak szerintem vicces leszbiku...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem vicces leszbikusként,amikor egy biszex azt mondja,hogy ő most inkább barátnőt szeretne?

Figyelt kérdés
Aki nem értené,amiatt,mert,hogy ez így úgy hangzik: tegyük fel összejönne egy lánnyal,majd egy hónap után meg mondjuk olyan kedve lenne,hogy ,,most inkább egy barátot akarok"?Remélem példán keresztül átjött,hogy nekem hangulati dolognak tűnik,az ilyen kijelentés,és vagy nyilvánosan vagy beszélgetésnél találkozom ilyenekkel. Nem abba kötök bele,ha valaki inkább a lányokhoz vonzódik,hanem a megfogalmazásba,hogy ,,most inkább",de ezzel együtt írják.
2021. okt. 9. 11:06
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

milliószor feltetted már ezt a kérdést

nem unod még babám?

2021. okt. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
31%

A párom biszex. Egyenesen megmondja nekik hogy kapcsolatban él és csak szexet akar.

Voltak leszbi lányok akiknek ez megfelelt. Bár a legtöbb undorodik attól hogy én is dugom, szopatom.

Ezért inkább kapcsolatban levő biszex lányokkal nyalakodik.

2021. okt. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hát én most tettem fel először,de gondolom akkor a babád is akkor hamarosan felteszi,ha olyan gyakori,várjuk szeretettel!


#2es az ilyennel szerintem nincs is baj,mert egyenes,komolyat nem akar tőlük és a lényeg,hogy ezt tudatja.

2021. okt. 9. 11:26
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyennel még nem találkoztam, hacsak nem vesszük számba azokat a nőket, akik harmadiknak kerestek volna a párjuk mellé "most inkább" egy p*ncit is.

Amúgy ez szerintem nagyon éretlen hozzáállás, pl arra gondolok, hogy vagy nagyon fiatal lehet az illető, vagy nem kapcsolatot keres, hanem szexpartnert. Azokat szokás így cserélgetni. Ezzel egyébként nekem semmi bajom nincs, ha a másik félnek is tiszta, hogy ez most semmi komoly. Mondjuk ezt meg nem hirdetném fennhangon, de ízlések és pofonok.

38 bi nő

2021. okt. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%

Egy hónap alatt nem alakul ki komoly kapcsolat.

Nem, nem vicces, mivel mindkét nemhez vonzódik. Bár véleményem szerint egy biszex nő inkább hetero kapcsolatból kacsingat ki. Én ha leszbikus lennék, nem terveznék komolyan egy biszex nővel,mert elő fog jönni a férfi utáni vágy.

43 bi nő.

2021. okt. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha amiatt lép ki a kapcsolatból, mert neki éppen a párjával ellenkező nemű kell, az gáz. De ha amúgy is vége lett egy hosszú kapcsolatnak, akkor természetes, hogy a másik neműre vágyik, mert ha hűséges volt, akkor régóta nem volt olyannal, legyen ez fiú vagy lány.

30 bi N

2021. okt. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

#5 nem kéne általánosítani, csak azért, mert téged jobban vonzanak a férfiak! Van biszex, akit egyenlően vonz két nem, de van, akinél épphogy a nők jönnek be jobban.

Meg az arányok is változhatnak.

2021. okt. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!